Filtrovat podle
Cena
1653 1653
Více (-5) Ok Průhledná
Řešení
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (528) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Sportovní kamery

Produkty: 1
Načítání...

Blow Action Camera Go Pro4U 4K WiFi rekordér

Foukací sportovní kamera určená pro lidi, kteří se věnují různým druhům vodních nebo extrémních sportů, například lezení, lyžování, motorka, jízda na kole. Lze jej také...
5.0 (1)
Index: PRO-16114
Index: PRO-16114
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 1 653,00 Kč Cena 1 653,00 Kč
  • doprava zdarma

Sportovní kamery: zachyťte extrémní zážitky

Konstrukce sportovních kamer (například GoPro) a jejich jednotlivé funkce jsou přizpůsobeny obtížným podmínkám, kterým je zařízení při sportu vystaveno. Nejdůležitější je odolnost proti vodě, prachu, nárazům, pádům a vysokým teplotám, stejně jako dobrá stabilizace obrazu a vysoké rozlišení záznamu. Sportovní kamery by také měly být co nejmenší, aby neomezovaly volnost pohybu uživatele (zejména pokud jsou namontovány na místech, jako je helma nebo řídítka kola).

Na co si dát pozor při nakupování?

Model sportovní kamery by měl odpovídat charakteristikám sportu, který cvičíte. V případě soutěžní cyklistiky bude nejdůležitější odolnost proti nárazům, zatímco pro potápěče je důležitější vodotěsné pouzdro. Bez ohledu na typ zaznamenané aktivity by všechny sportovní kamery měly být schopny zaznamenávat videa a pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení. Dobrá stabilizace obrazu je také nesmírně důležitá. Stojí za to věnovat pozornost zornému úhlu objektivu - je to otázka individuálních preferencí, ale většina uživatelů ocení fotoaparáty, které umožňují pořizovat širokoúhlé záběry. Pokud plánujete nahrávat materiál se zvukem, zvolte zařízení s vestavěným mikrofonem a reproduktorem, které umožní pohodlné nahrávání a přehrávání zvuku. Filmy ve vysokém rozlišení zabírají velké množství místa, proto stojí za to zvolit vybavení, které má možnost rozšíření paměti pomocí velkokapacitní karty SD nebo microSD (alespoň 32 GB). Pokud chcete nahrávat delší videa, vyberte model s výkonnou baterií (například OverMax ActiveCam 5.1).

Užitečné funkce

Kromě základních funkcí nabízí mnoho akčních kamer další zajímavé možnosti, které stojí za to vyzkoušet. Pokud nejste spokojeni se záznamem standardních videí a pořizováním fotografií, můžete se rozhodnout pro model, který vám umožní zaznamenávat snímky zpomaleně (funkce zpomaleného pohybu) nebo vytvářet časové prodlevy. Také stojí za to věnovat pozornost dostupným možnostem montáže - některé sportovní kamery, například Kruger & Matz, lze instalovat na helmu nebo řídítka kola, ale také do automobilu a používat je jako záznamníky automobilů. Užitečnou funkcí je také možnost dálkového ovládání pomocí dálkového ovladače a přítomnost WiFi modulu, který vám umožní rychle sdílet nahraný materiál na mobilních zařízeních.