Filtrovat podle
Cena
3653 3654
Více (-5) Ok Průhledná
Řešení
Více (-5) Ok Průhledná
Rozhraní
Typ fotoaparátu
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Rekordéry pro IP kamery

Produkty: 1
Načítání...

Sada pro bezdrátové WiFi monitorování - rekordér + 2x kamera - Zamel ZMB-01

Sada, která vám umožní vytvořit bezdrátové monitorování založené na WiFi síti - Zamel ZMB-01. Sada obsahuje rekordér, který podporuje až 9 kamer a 2 2 MPx kamery s Full...
Index: ZML-16648
Index: ZML-16648
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 3 940,00 Kč Cena 3 653,50 Kč
  • Sleva
  • doprava zdarma
  • Sleva

Rekordéry pro IP kamery

Většina IP kamer vyžaduje připojení (vzdálené nebo kabelové) k vhodnému rekordéru, díky kterému je možné sledovat živý obraz a také nahrávat a komprimovat video pro jeho uložení a pozdější přehrávání. Takové zařízení umožňuje vytvořit monitorovací systém skládající se z kamer připojených k rekordéru, což umožňuje pohodlnou správu celého systému.

Jak vybrat ten správný model?

Nejdůležitějšími parametry rekordéru jsou počet podporovaných kamer, rozlišení a maximální počet zaznamenaných snímků za sekundu. Počet kamer závisí na vytvořeném systému - domácí ochrana může být efektivní pouze se čtyřmi kamerami, ale pro průmyslové aplikace je lepší zvolit rekordéry, které podporují více kamer (i když je na začátku nepoužíváte všechny, například umožňuje rozšířit sledovanou oblast). Na druhou stranu musí být rozlišení a rychlost záznamu přizpůsobeny potřebám systému (komplikované ovládání videa ve výrobě vyžaduje lepší parametry než parkovací dohled), nejprve se podrobně seznamte se specifikacemi výrobce, protože hodnoty Se často liší pro jiný počet připojených kamer. Je také třeba věnovat pozornost podporované paměti (nejčastěji jeden nebo dva pevné disky s vysokou kapacitou), typu komprese (určuje poměr kvality obrazu k množství obsazeného místa), video výstupům (standardní VGA a HDMI, v některých modelech také RCA), zvukové výstupy (pro kamery také zaznamenávající zvuk), stejně jako přítomnost USB portů (pro stahování dat). Většina rekordérů pro IP kamery je kompatibilní se standardem Onvif 2.4, díky čemuž mohou podporovat téměř všechny modely kamer dostupné na trhu.

Užitečné funkce

Stojí za to věnovat pozornost modelům, které nabízejí flexibilní možnosti prohlížení - například prostřednictvím webového prohlížeče nebo aplikace pro smartphone. Rekordér by měl také umožňovat rychlé vyhledávání a posouvání záznamů a živý náhled v režimu jedné nebo více kamer současně. Možnost vzdáleného přístupu v P2P cloudu je velmi užitečná, stejně jako podpora funkcí, jako je detekce pohybu, detekce překážek kamery nebo komunikace o nedostatečném spojení s kamerou. Také stojí za výběr rekordérů, které vám umožní nastavit požadovaný interval nahrávání a automatické zálohování. Některé modely mají také možnost integrace s více rekordéry, což je velmi užitečné ve velkých systémech, které podporují více kamer.