Filtrovat podle
Cena
409 668
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Příslušenství pro drony

Produkty: 2
Načítání...

Baterie pro dron Ryze Tello

Originální baterie pro dron Ryze Tello s kapacitou 1100 mAh . Li-Pol baterie s napětím 3,8 V a energií 4,18 Wh. Byl speciálně vytvořen pro Ryze Tello z buněk nejvyšší...
5.0 (2)
Index: INN-15782
Index: INN-15782
48h doprava
Zboží skladem
Běžná cena 668,00 Kč Cena 668,00 Kč
  • doprava zdarma

Nabíjecí hub pro 3 baterie pro Ryze Tello

Nabíječka, která umožňuje nabíjet tři baterie pro dron Ryze Tello současně. Zařízení nabíjí baterie postupně v závislosti na jejich úrovni napětí, od nejvyššího po nejnižší....
Index: INN-15783
Index: INN-15783
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 3-5 days
Běžná cena 409,00 Kč Cena 409,00 Kč
  • doprava zdarma

Živé zpravodajství z ptačí perspektivy

Mnoho modelů dronů je vybaveno vysoce kvalitními kamerami, které umožňují záznam obrazu, přípravu filmu a dokumentaci. Ale to není vše - pokud si koupíte multimediální brýle dostupné v našem obchodě, budete zařízení doprovázet během jeho mise a prohlížet prostředí z pohledu létajícího stroje. Brýle FPV vám umožňují pozorovat ze země obrazy, které dron v daném okamžiku „vidí“ (zkratka FPV ve skutečnosti znamená Pohled první osoby, tj. - doslova - pohled první osoby). V závislosti na designu mají multimediální brýle jednu (například brýle Yuneec SkyView FPV) nebo dvě obrazovky (brýle DJI Goggles a DJI Goggles Racing FPV), které reprodukují obraz s mimořádným realismem - v rozlišení 720 p nebo 1080 p. Poměr stran obrazovky je 16: 9, což vám umožní získat panoramatický obraz, a zorný úhel se pohybuje od více než 75 ° až po 85 °.

Univerzální a pohodlné brýle FPV

Nabízené multimediální brýle podporují širokou škálu modelů létajících struktur. To je obzvláště důležité pro lidi, kteří očekávají, že příslušenství dronů bude používáno během mnoha různých misí. A ano: modely doporučené pro použití s drony Yuneec Typhoon H a Yuneec Tornado H920 jsou také kompatibilní s DJI Phantom, zatímco DJI Goggles fungují nejen se sériemi DJI Inspire, Phantom a Mavic, ale také s jinými zařízeními, ke kterým připojují se přes HDMI. Díky tomu vás mohou doprovázet i poté, co dron postavíte na polici - když si chcete zahrát hry nebo sledovat filmy. Všechny modely brýlí FPV dostupných v našem obchodě se vyznačují uživatelsky přívětivým designem - to bude zvláště důležité během mnoha hodin relací ve virtuálním světě. Nejluxusnější verze multimediálních brýlí má další koženou povrchovou úpravu.

Intuitivní ovládání pohybu dronů

Brýle FPV vyrobené společností DJI obsahují ještě jednu funkcionalitu zajímavou z pohledu uživatelů dronů: režimy Head Tracking Flight a Head Tracking Gimbal. První z nich umožňuje létající zařízení ovládat nejintuitivnějším způsobem - pohybem hlavy (do strany, dolů nebo nahoru). Na druhé straně druhý usnadňuje ovládání polohy samotného kardanového závěsu namontovaného ve struktuře dálkově ovládaného modelu. Brýle také nabízejí řadu inteligentních letových režimů doporučených pro různé aplikace: Terrain Flow, ActiveTrack, TapFly, Cinematic a Tripod.

Aktivně podporujeme portál techmove.pl pro technologické nadšence ve sportu.