Filtrovat podle
Cena
727 727
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Baterie a nabíječky

Produkty: 1
Načítání...

Baterie pro dron Ryze Tello

Originální baterie pro dron Ryze Tello s kapacitou 1100 mAh . Li-Pol baterie s napětím 3,8 V a energií 4,18 Wh. Byl speciálně vytvořen pro Ryze Tello z buněk nejvyšší...
5.0 (2)
Index: INN-15782
Index: INN-15782
48h doprava
Zboží skladem
Běžná cena 727,00 Kč Cena 727,00 Kč
  • doprava zdarma

Parametry baterie, které stojí za to věnovat pozornost

Rozsáhlá nabídka lithium-iontových a lithium-polymerových baterií způsobuje, že mnoho lidí zapomíná, že o kvalitě používání baterie rozhoduje řada parametrů. Základní jsou kapacita, obvykle vyjádřená v miliampérhodinách (mAh), a jmenovité napětí, vyjádřené ve voltech (V). Výrobci často poskytují energetický ekvivalent miliampérhodin, určený ve watthodinách (Wh), který je součinem jmenovitého napětí a výše uvedené kapacity (1V x 1000mAh = 1Wh). Další důležité elektrické parametry - včetně způsobu nabíjení a parametrů - jsou nejčastěji uvedeny pouze pro univerzální baterie. O vyhrazené baterie pro drony se starají specializované nabíječky - při výběru kompatibilního příslušenství se tedy nemusíte starat o technické detaily. Pokud si ale dron postavíte úplně od nuly, dávejte pozor na vybíjecí proud. Udává se jako číselný násobek kapacity, např. Z 2 000 mAh baterie s vybíjecím proudem do 5 C můžete odebírat maximálně 10 000 mA, tj. 10 A.

Baterie a nabíječky pro drony Yuneec

Pro oblíbené drony Yuneec nabízíme sadu nezbytného příslušenství, které umožní nejen výměnu baterií opotřebovaných v důsledku intenzivního používání, ale také poskytne záložní napájecí základnu pro delší mise. Pro profesionální drony Yuneec Tornado H920 máme vyhrazené lithium-polymerové baterie s kapacitou 4000 mAh. Miniaturní a mnohem lehčí drony Yuneec Breeze jsou napájeny bateriemi s kapacitou 1150 mAh - v naší nabídce najdete také oficiální nabíječky pro drony z této série a originální síťové kabely pro nabíječky.

Baterie pro drony DJI

V naší nabídce nemohlo chybět oficiální příslušenství pro vynikající drony DJI. V této kategorii najdete mimo jiné originální inteligentní baterie pro drony řady Phantom 4. Kromě velké kapacity 5350 mAh jsou baterie vybaveny elektronickým systémem, který optimálně řídí nabíjecí cykly - díky tomu nerušený let si budete moci užít déle (až 25 minut). Baterie navíc obdržela 4 LED diody, což vám umožní rychle zkontrolovat stav nabití. V našem obchodě najdete také originální baterie pro drony DJI Inspire a DJI Spark s kapacitou 4500 mAh, respektive 1480 mAh.

Aktivně podporujeme portál techmove.pl pro technologické nadšence ve sportu.