Filtrovat podle

Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Kardany a rukojeti

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Fotograf byl nevyveden z míry ... nebo spíše nepohnut

Název tohoto odstavce přesně odráží princip fungování všech kardanů. Rotační klouby, obvykle dva nebo tři, byly mechanicky spojeny s vysokorychlostními motory ovládanými procesorem vybaveným ponornými senzory (IMU). Všechny vibrace jsou řešeny mikro-pohyby motorů, které jsou řešeny rychlým procesorem s algoritmy sledování kamery. Kardan lze použít pro digitální fotoaparáty, zrcadlovky, smartphony i pro sportovní fotoaparáty, vč. na GoPro. Každý ruční kardan je navržen tak, aby stabilizoval obraz, ale nejčastěji výrobci také vybavují svá zařízení posouváním nebo nastavením polohy kamery, bez ohledu na aktuální polohu rukojeti s rukojetí.

Z fantastických selfie ...

Menší kardan bude ideální pro lidi, kteří hledají zařízení, které podporuje vytváření dynamických, plynulých selfie videí, cestopisných záznamů nebo osobních hlášení. Bude to také užitečné pro fotografování v obtížnějších podmínkách, protože navzdory mnoha užitečným technologiím většina smartphonů nedokáže zvládnout fotografování za slabého osvětlení - prodloužení doby expozice nevyhnutelně zvyšuje tzv. rozostření pohybu. V amatérských aplikacích se ruční gimbal ukáže jako nepostradatelný, pokud chcete využít všechny možnosti vysoce kvalitních kamer instalovaných ve smartphonech. Například kardan Feiyu-Tech SmartStab s celkovou hmotností pouze 370 g je schopen úspěšně nahradit běžnou selfie tyč, což dává perspektivu záznamu, která by byla u pasivních úchopů nedosažitelná.

… Pro profesionální filmy a video panoramata

Pokud máte přístup k kamerám řady GoPro, nezapomeňte se podívat na závěsy dostupné v našem obchodě, určené speciálně pro tato zařízení. Ruční gimbal Feiyu-Tech G4QD je určen pro verze GoPro Hero 4, 3+ a 3. Střídavé motory poskytují nejvyšší kvalitu stabilizace a ovladač nabízí tři režimy provozu. Můžete zaznamenat jakékoli snímky a nasměrovat kameru přesně podle svého uvážení - kardan se sám postará o snížení vibrací a náhodných skoků obrazu. V panoramatickém režimu můžete zaznamenávat plynulé 360stupňové záběry a v režimu zámku můžete umístit kameru tak, aby po celou dobu snímala přesně stejnou scénu - bez ohledu na polohu vaší ruky. A pokud to s profesionálním nahráváním myslíte opravdu vážně, vyberte si ruční kardanový fotoaparát Feiyu-Tech MG V2 s nosností 1630 g. Splní i ty nejnáročnější potřeby fotografování a natáčení s menšími digitálními fotoaparáty, zrcadlovkami a bezzrcadlovými fotoaparáty.