Upgradovací sada MMU3 pro 3D tiskárnu Prusa MK4

Index: PSA-23701
Multi Material Upgrade (MMU3) je originální doplněk pro 3D tiskárny od Prusa . Sada je kompatibilní s modelem MK4 a umožňuje použít až 5 materiálů během jednoho tisku. Jedná se o moderní řešení umožňující barevný a multimateriálový tisk s funkcí automatického přepínání mezi vloženými filamenty, což otevírá dveře k vytváření ještě pokročilejších a kreativnějších návrhů.
Upgradovací sada MMU3 pro 3D tiskárnu Prusa MK4
13 049,00 Kč
10 784,30 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Prusa

Popis produktu: Upgradovací sada MMU3 pro 3D tiskárnu Prusa MK4

Multi Material Upgrade (MMU3) je řešení pro majitele 3D tiskáren MK4 Prusa , které umožňuje použití 5 různých barev filamentu během jednoho tisku. Díky tomu můžete vytvářet extrémně barevné a složité vzory, aniž byste museli ručně měnit vlákno . MMU3 automaticky přepíná mezi různými barvami , což vám umožňuje dosáhnout působivých vizuálních efektů. Mezi nové funkce MMU3 patří firmware, který byl napsán zcela od začátku, plná obousměrná komunikace s tiskárnou a plastové díly byly přepracovány tak, aby se daly snadněji instalovat a udržovat . Celá trasa vlákna byla optimalizována díky větším PTFE trubicím, které snižují tření. Zásobník vlákna byl vybaven novými, zatahovacími kazetami a byl aktualizován snímač vlákna. Uvnitř MMU3 jsou navíc použity nové kovové díly , které zvyšují jeho spolehlivost. MMU3 dokáže samostatně diagnostikovat a řešit různé problémy. Systém byl také integrován s LCD obrazovkou , která umožňuje získávat informace v reálném čase . MMU3 není jen vylepšenou verzí svého předchůdce, ale také komplexním řešením pro nadšence 3D tisku, které vám umožní dosáhnout profesionálních a estetických výsledků ve vašich projektech.

Upgradovací sada MMU3 pro 3D tiskárnu Prusa MK4

Upgradovací sada MMU3 pro 3D tiskárnu Prusa MK4.

Upgradovací sada MMU3 pro 3D tiskárnu Prusa MK4

MMU3 umožňuje použít až 5 různých materiálů v jednom tisku.

Hlavní vylepšení v MMU3

 1. Zcela nový firmware : Software byl od základu přepsán s využitím plné obousměrné komunikace mezi jednotkou MMU3 a tiskárnou. To umožňuje MMU3 nezávisle diagnostikovat a řešit různé problémy a také zobrazovat podrobné informace v reálném čase na LCD obrazovce.
 2. Zlepšená spolehlivost a údržba : důraz je kladen na snadnou instalaci, každodenní provoz a údržbu. Bylo zavedeno spolehlivější přepínání vláken a vylepšená komunikace mezi MMU3 a tiskárnou, díky čemuž je zařízení odolnější vůči poruchám a chybám.
 3. Optimalizace dráhy filamentu : Celá dráha filamentu byla optimalizována s většími PTFE trubicemi, které snižují tření, a novými kovovými částmi uvnitř MMU3 pro větší spolehlivost.
 4. Nové kovové části : Kovové části uvnitř MMU3 činí zařízení odolnějším a spolehlivějším, což vede k lepší kvalitě a konzistenci tisku.

Výrobce poskytuje podrobnou uživatelskou příručku , která práci se sadou výrazně usnadní.

Multi Material Upgrade věnovaný tiskárnám Prusa MK4

MMU3 pro MK4 je verze přizpůsobená speciálně pro model MK4 a nabízí uživatelům mnoho výhod. Hlavním rozdílem mezi MMU3 pro MK3S+ a MMU3 pro MK4 je přizpůsobení konkrétnímu modelu tiskárny. Zatímco obě verze používají stejný modul, rozdíly mezi MK3S+ a MK4, jako je architektura firmwaru a systémy vytlačování , ovlivňují fungování MMU3. Pokud vás zajímá, proč je tak důležité přizpůsobit MMU3 vašemu konkrétnímu modelu, odpověď je jednoduchá: zajištění optimální kompatibility a výkonu . To umožňuje MMU3 pro MK4 poskytovat ideální tisk z více materiálů s přihlédnutím ke specifickým funkcím a požadavkům této tiskárny.

Upgradovací sada MMU3 pro 3D tiskárnu Prusa MK4

Tisk byl vytvořen pomocí modulu Multi Material Upgrade.

Upgradovací sada MMU3 pro 3D tiskárnu Prusa MK4

MMU3 automaticky přepíná mezi různými barvami.

Nastavte obsah

 • Elektronické komponenty
 • Sada motoru
 • Tištěné díly
 • Senzor SuperFINDA
 • PTFE trubice
 • Spojovací prvky
 • Držáky vláken - 5 kusů
 • Vyrovnávací desky - 6 kusů

Šířka balení 31.5 cm
Výška balení 24.5 cm
Hloubka balení 24 cm
Váha balení 3.95 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: