Přepínač Lanberg DSP2-1005-12V, 5 portů, 1000 Mb / s
Index: IMP-16316 EAN: 5901969424164
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Přepínač Lanberg DSP2-100X - porty:
Výrobce: Lanberg
Popis produktu: Lanberg DSP2-1005-12V switch 5 portů 1000 Mbps
Síťový přepínač 10/100/1000 Mb / s vybavený 5 porty RJ-45 v souladu se standardem Gigabit Ethernet. Jedná se o zařízení Plug & Play, které nevyžaduje žádnou další konfiguraci. Přepínač má funkci automatického vyjednávání připojení, podporuje také technologii MDI - MDIX. Produkt je pasivně chlazen. Má malé rozměry a černé pouzdro. Zařízení je napájeno napětím 12 V pomocí přiloženého napájecího zdroje. Má funkci automatické identifikace připojených síťových kabelů: přímých a křížových. Přepínač podporuje obousměrný přenos v poloduplexních a plně duplexních variantách. Činnost zařízení je indikována LED diodami . Zařízení má hák pro montáž na stěny.
Pohled na porty v DSP2-1005-12V
Specifikace Lanberg DSP2-1005-12V
  • Výkon: 2,64 W
  • Napájení: externí zdroj: 12 V / 0,5 A
  • Čipová sada: MediaTek - MT7530D
  • Počet portů: 5 s automatickým připojením
  • Konfigurace: Nekontrolovatelné zařízení, kompatibilní s Plug & Play
  • Funkční podpora: MDI / MDIX, MAC-učení, MAC-stárnutí
  • Funkce řízení toku
  • Chlazení: pasivní
  • Rozměry: 93 x 65,7 x 22,3 mm