Přepínač Lanberg DSP2-1008-12V, 8 portů, 1000 Mb / s
Index: IMP-16317 EAN: 5901969424171
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Přepínač Lanberg DSP2-100X - porty:
Výrobce: Lanberg
Popis produktu: Lanberg DSP2-1008-12V switch 8 portů 1000 Mbps
Přepněte 10/100/1000 Mbps od společnosti Lanberg. Má 8 portů RJ-45 , kompatibilní se standardem Gigabit Ethernet. Síťový přepínač má možnost automatického vyjednávání připojení, využívá také technologii MDI - MDIX. Produkt je pasivně chlazené zařízení Plug & Play . Má černé pouzdro. Zařízení má funkci obousměrného přenosu v poloduplexních a plně duplexních verzích. Přepínač také automaticky rozpozná typ připojených vodičů, příčných nebo přímých. Spínač je napájen 12 V. Jeho provoz je sledován LED diodami . Na spodní straně má háčky pro montáž na stěny.
Přepínač Lanberg DSP-1008-12V, 8 portů, 1000 Mb / s
Pohled na porty v DSP2-1005-12V
Pohled na porty v DSP2-1008-12V.
Specifikace Lanberg DSP2-1008-12V
  • Výkon: 4,53 W
  • Napájení: externí zdroj: 12 V / 0,5 A
  • Čipová sada: R ealtek - RTL8370N-VB
  • Počet portů: 8 s automatickým připojením
  • Konfigurace: Nekontrolovatelné zařízení, kompatibilní s Plug & Play
  • Funkční podpora: MDI / MDIX, MAC-učení, MAC-stárnutí
  • Funkce řízení toku
  • Chlazení: pasivní
  • Rozměry: 89 x 137 x 28 mm