LM35DZ NS teplotní senzor - analogový THT

Index: SES-00376 EAN: 5904422362508

Analogový teploměr, ve kterém je výstupní napětí úměrné měřené teplotě v rozsahu: od 0° C do 100° C. Je napájen napětím od 4 V do 30 V.

LM35DZ NS teplotní senzor - analogový THT
62,00 Kč
51,24 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží

Popis produktu: Teplotní senzor LM35DZ NS - analogový THT

Analogový teploměr, ve kterém je výstupní napětí úměrné měřené teplotě v rozsahu: od 0° C do 100° C. Je napájen napětím od 4 V do 30 V.

Specifikace snímače LM35DZ

  • Napájecí napětí: 4 V až 30 V
  • Stupnice kalibrovaná na stupně Celsia
  • Lineární stupnice: 10,0 mV / °C
  • Přesnost 0,5°C
  • Rozsah měření: 0°C až 100°C
  • Vypouštěcí proud pod 60 mA

Podrobnosti v dokumentaci .

Produkt je kompatibilní s Arduino

Knihovna, která usnadňuje provoz teploměru s Arduinem, je k dispozici na této adrese .

Ukázkový program pro Arduino je k dispozici na našem webu.
LM35DZ - Arduino - kompatibilní připojení

LM35DZ NS teplotní senzor - analogový THT

Nabízíme analogový snímač teploty v pouzdře THT. Jedná se o vysoce kvalitní elektronickou součástku vyrobenou známým a uznávaným světovým výrobcem Texas Instruments. Společnost vyrábí vysoce kvalitní elektronická zařízení. Společnost TI byla založena ve Spojených státech již v roce 1951 - vyráběla některé z prvních kapesních počítačů a kalkulaček a nyní je předním výrobcem polovodičů. Společnost také vyrábí analogově-digitální a digitálně-analogové převaděče, signálové procesory, vědecké kalkulačky, různé senzory a mnoho dalších vysoce kvalitních elektronických výrobků.

Parametry snímače

Teplotní čidlo je uzavřeno v pouzdře určeném k montáži do průchozího otvoru. To znamená, že jej lze snadno použít například pro prototypování a opětovné použití v různých zařízeních. Prototypování nových zařízení pomocí nepájivého pole je obzvláště populární. Postavte nohy komponent do příslušných zásuvek a poté je vyjměte - pak již není nutné díly řezat, pájet a odpájet. Teplotní senzor LM35DZ NS je zařízení, jehož napájecí napětí je stanoveno mezi 4 a 30 V. Stupnice daných hodnot je kalibrována tak, aby uživatel přijímal informace ve stupních Celsia. Jedná se o rozumné usnadnění, které zjednoduší začátečníkům v oblasti elektroniky a zkrátí práci zkušených lidí. Senzor je ideální například pro měření venkovní teploty - stupnice rozsahu měření je popsána od -55 ° C do 150 ° C a přesnost je 0,5 ° C. Komponenta může být připojena například k jednomu palubnímu počítači, jako je Arduino nebo Raspberry Pi, a použita jako měřicí prvek pro inteligentní domácí systém. Senzor může hrát důležitou roli v systému zpětné vazby, když je budova vytápěna. Před použitím snímače teploty si přečtěte informace obsažené v průvodní dokumentaci poskytnuté výrobcem. Zde najdete podrobná data o provozu zařízení v různých podmínkách a relevantní informace, které vám pomohou naučit se, jak připojit komponentu, aby fungovala správně. K dispozici jsou také přesné rozměry a označení komponent.

Rozhraní Analogový
Modul - Teplota do 100 ° C
Modul - Přesnost teploty +/- 0,5 ° C
Modul - Teplota z 0 ° C
Šířka balení 4 cm
Výška balení 6 cm
Hloubka balení 0.1 cm
Váha balení 0.001 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: