• Nové

Elektrický pohon HIP 2000N 6mm/s 12V - prodloužení 10cm

Index: ELB-24105
Elektrický servomotor HIP napájený 12 V s maximální nosností 200 kg (2000 N) a výsuvem 10 cm . Zařízení pracuje rychlostí až 6 mm/s . Díky své odolné konstrukci, pevné hybridní převodovce a těsnému provedení IP67 zaručuje pohon HIP stabilní provoz i v obtížných podmínkách. Jde o spolehlivé řešení pro širokou škálu aplikací, od zemědělství, přes průmysl, až po kutilské projekty.
Elektrický pohon HIP 2000N 6mm/s 12V - prodloužení 10cm
3 771,00 Kč
3 116,53 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Elektrobim

Popis produktu: Elektrický pohon HIP 2000 N 6 mm/s 12 V - prodloužení 10 cm

Elektrický servomotor HIP napájený 12 V s maximální nosností 200 kg (2000 N) a 10 cm výsuvem omezeným koncovými spínači . Díky pevné konstrukci a odolnému hybridnímu převodu, kombinujícímu výhody tichého provozu s vysokou nosností, zajišťuje pohon HIP spolehlivý a stabilní provoz i v těch nejtěžších podmínkách. Bezúdržbový DC kartáčový motor s výkonem 100 W při 12 V zajišťuje plynulý posuv pístnice rychlostí 6 mm/s . Jeho utěsněný design IP67 znamená, že může bezpečně pracovat venku při teplotách od -30 °C do 70 °C, což z něj činí ideální řešení i pro náročnější aplikace v zemědělství, průmyslu a automobilovém průmyslu. Pohon HIP je široce používán v mnoha oblastech , jako je průmyslová automatizace, řízení výšky a polohy v zemědělských strojích, ovládání klapek, dveří nebo oken a dokonce i při zvedání motorů na lodích.

Náš obchod nabízí široký výběr dalších modelů lineárních pohonů .

Elektrický pohon HIP 2000 N 6 mm/s 12 V - prodloužení 10 cm

Elektrický pohon HIP 2000 N 6 mm/s 12 V - prodloužení 10 cm.

Elektrický pohon HIP 2000 N 6 mm/s 12 V - prodloužení 10 cm Pohon má stejnosměrný kartáčový motor o výkonu 100 W při 12 V.

Speciální vlastnosti pohonu

  • Hybridní převodovka: Inovativní konstrukce převodů kombinuje tichý provoz s vysokou nosností, což zajišťuje stabilitu a účinnost pohonu.
  • Robustní DC motor: Bezúdržbový kartáčovaný motor zajišťuje hladký chod a dlouhou životnost s minimálním hromaděním tepla i při intenzivním používání.
  • Utěsněná konstrukce IP67: odolnost proti povětrnostním vlivům a použití korozivzdorných materiálů zaručují spolehlivost pohonu i v obtížných okolních podmínkách.
  • Jednoduché ovládání: možnost ovládání pomocí jednoduchého spínače nebo vyhrazeného ovladače stejnosměrného motoru zajišťuje snadné a intuitivní ovládání.

Aplikace aktuátoru HIP

  • Průmyslová automatizace: přesné nastavení posuvu se používá v různých výrobních procesech k ovládání akčních prvků.
  • Zemědělství: pohon se používá k nastavení výšky zemědělských strojů, regulačních ventilů a otevírání a zavírání prvků v zemědělském prostředí.
  • Automobil: používá se k ovládání klapek, dveří, oken nebo dokonce zvedání motorových motorů na lodích, což zajišťuje přesný a hladký chod.
  • DIY projekty: Oblíbené u nadšenců, kteří používají akční člen pro různé projekty, jako je automatizace nábytku, konstrukce strojů a domácí robotika.
  • Námořní průmysl: díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům a těsné konstrukci se aktuátor HIP používá také na lodích a v námořním průmyslu k ovládání různých mechanismů.

Napětí z 12.0V
Napětí dolů 12.0V
Točivý moment 200 kg * cm
Jmenovité napětí 12.0V
Motor - lineární rychlost 6 mm / s
Motor - vysunout 10 cm
Šířka balení 11 cm
Výška balení 26 cm
Hloubka balení 7 cm
Váha balení 1.572 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: