Filtrovat podle
Cena
2700 2700
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Jmenovitá síla
Více (-5) Ok Průhledná
Stanice - typ A / C
Stanice - Hotair
Pracovní teplota
Více (-5) Ok Průhledná
Stanice - Ventilátor v baňce
Stanice - skutečná teplota
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Pájecí stanice Solomon

Produkty: 1
Načítání...

Pájecí stanice Solomon SL-20ESD - 48W

Tip Pájecí stanice SL-20ESD s výkonem 48 W s plynule nastavitelnou teplotou v rozsahu od 150 ° C do 420 ° C. Má ochranu a provedení ESD.
4.8 (5)
Index: LUT-09833
Index: LUT-09833
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 2 700,00 Kč Cena 2 700,00 Kč
  • doprava zdarma

Solomon - pájecí stanice

Sorny Roong Industrial je známý jako Solomon. Jím vyráběná zařízení se vyznačují mimořádnou jednoduchostí konstrukce a nadprůměrnou odolností. Díky politice výhodné pro výrobce i zákazníka je zakoupené zařízení uzpůsobeno k bezporuchovému provozu po mnoho let. V případě závady nabízí výrobce mnoho originálních náhradních dílů – například kompletní náhradní páječky. Pájecí stanice Solomon má dobré názory - je to levné, odolné proti poškození a velmi ziskové zařízení.

Pro koho jsou pájecí stanice Solomon určeny?

Produkty od výrobce Solomon budou fungovat jak pro profesionály, tak pro amatéry. Pájecí stanice této společnosti a příslušenství k nim lze často nalézt na technických univerzitách - je to proto, že zařízení je považováno za velmi odolné a odolné vůči častému používání. Používají ho profesionální elektrotechnici, robotici, ale i začínající amatéři a domácí kutilové. Jednoduchost použití a vysoká kvalita zpracování jsou zárukou nerušené práce a smysluplně vynaložených peněz.

Co v naší nabídce najdete?

Nabízíme vynikající produkt, kterým je pájecí stanice Solomon - model s názvem SL-20ESD - 48 W. Zařízení je vybaveno knoflíkem pro plynulé nastavení teploty - od 150°C do 420°C - a kolébkovým tlačítkem pro přepínání zapnutí a vypnutí. Díky co nejjednodušší údržbě nemá zařízení prakticky žádné součásti vystavené poruchám. Zařízení je vybaveno indikátorem nastavené teploty a analogovým indikátorem aktuální teploty hrotu (vizualizace odečítání teploty je prováděna pomocí svítících LED). Má keramické topné těleso, podpěru pro odložení pažby, houbičku na čištění hrotu a vhodnou napájecí šňůru. Díky své malé velikosti je ideální pro dílnu, garáž, stůl a dokonce i mobilní opravnu. Za zmínku také stojí, že rukojeť pažby je řádně tepelně izolovaná, takže ani delší práce s přístrojem nezpůsobí nebezpečné přehřátí prvku. Na povrchu je také speciální gumová čepice, díky které vám pažba nevyklouzne z rukou, díky čemuž ji budete moci ovládat precizně.

Další produkty dostupné v našem obchodě

V naší prodejně naleznete řadu příslušenství, které se vám osvědčí při práci s pájecí stanicí Solomon. Nabízíme jak náhradní díly, například výměnnou originální páječku na model, tak výměnné opotřebitelné díly, jako jsou hroty různých tvarů a určení. Najdete u nás také veškeré pájecí příslušenství jako cín, tavidla, odsavače, laminované desky v různých velikostech a určené pro různé techniky leptání a mnoho dalších produktů užitečných při pájení. Nabídka Botlandu zahrnuje i řadu dalších různorodých produktů z oblasti široce chápané elektroniky, robotiky a automatizace. Všechny produkty pocházejí od prověřených výrobců nabízejících vysoce kvalitní vybavení.