• Sleva

Mazivo pro laserové řezací a gravírovací stroje FLUX

Index: FLU-18826 EAN: 4713319970495
Mazací tuk pro laserové řezačky a rytce Beamo, Beambox, Beambox Pro od FLUX . Navrženo pro mazání osy plotru , která je vystavena tření a zlomení při obrábění materiálů, jako je nerezová ocel nebo hliník. Použití maziva zvyšuje jejich životnost a zabraňuje znehodnocení řezných částí.
Mazivo pro laserové řezací a gravírovací stroje FLUX
88,00 Kč -12%
77,44 Kč
64,00 Kč bez DPH.
Nejnižší cena 30 dní: 77,76 Kč
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: FLUX

Popis produktu: Mazivo pro laserové řezací a gravírovací stroje FLUX

Mazací tuk pro laserové řezačky a rytce Beamo , Beambox , Beambox Pro od FLUX . Navrženo pro mazání osy plotru , která je vystavena tření a zlomení při obrábění materiálů, jako je nerezová ocel nebo hliník. Použití maziva zvyšuje jejich životnost a zabraňuje znehodnocení řezných částí.

Specifikace

Mazivo pro laserové řezací a gravírovací stroje FLUX

Mazivo pro laserové řezací a gravírovací stroje FLUX.

Mazání bojuje proti tření

Neodmyslitelným prvkem souvisejícím s provozem mechanických systémů je problém překonávání třecích sil v důsledku přítomnosti pohyblivých prvků v jejich struktuře. V důsledku tření se uvolňuje teplo.

Nesprávné používání mechanických zařízení spolu s nedostatečným mazáním a chlazením může vést k předčasnému opotřebení spotřebního materiálu a dokonce ke zničení zařízení. To platí i pro stroje určené pro řezání a gravírování laserem.

Mazivo pro laserové řezací a gravírovací stroje FLUX - účinně snižuje třecí síly a podporuje chlazení

Nepřetržitá a přesná práce pohyblivých částí u CO2 laserových rytců a řezaček, CO2 laserů, silně závisí na správném vedení a mazání drah, hřebenů, pastorků, vodicích lišt a ložisek.

Z tohoto důvodu musí být laserové stroje FLUX pravidelně mazány ručním nanášením maziva na laserové řezačky a rytce FLUX. Speciálně vyvinuté složení účinně snižuje třecí síly a zvyšuje spolehlivost laserových strojů.

Šířka balení 2.5 cm
Výška balení 6 cm
Hloubka balení 2.5 cm
Váha balení 0.014 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: