Filtrovat podle
Cena
986 986
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Napájecí zdroje pro 3D tiskárny - Creality

Produkty: 1
Načítání...

350W montážní zdroj pro 3D tiskárny Creality

Montážní zdroj s výstupním napětím 24V a výkonem 350W. Používá se v oblíbených modelech tiskáren Creality. Má řadu ochran : proti zkratu, přepětí, přebíjení a příliš vysoké...
5.0 (7)
Index: CRL-20496
Index: CRL-20496
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 986,00 Kč Cena 986,00 Kč
  • doprava zdarma

Zdroje pro 3D tiskárny - stabilní a bezpečný zdroj

V této kategorii nabízíme originální náhradní komponenty Creality v podobě napájecích zdrojů pro 3D tiskárny. Univerzální rozsah vstupního napětí zaručuje všestranné použití. Díky ochraně proti zkratu, přetížení a přepětí zajišťuje napájecí zdroj stabilní a především bezpečný provoz 3D tiskárny. Navíc díky ochraně proti příliš vysoké teplotě může zdroj bezpečně pracovat i při velkém zatížení. Výkon zdroje se v závislosti na konkrétním modelu pohybuje od 75W až po dokonce 360W.

Zdroje napájení 3D tiskáren Creality dostupné v nabídce Botland

Napájecí zdroje pro 3D tiskárny dostupné v této kategorii jsou originální náhradní komponenty uzavřené v pevném pouzdře. Díky němu je zařízení chráněno např. proti mechanickému poškození. Vybrané zdroje jsou navíc vybaveny pouzdrem s otvory pro efektivní odvod tepla. Zvláště pozoruhodné jsou modely vybavené napěťovým spínačem, který zaručuje bezpečný provoz se vstupním napětím 110V i 230V a 60 Hz a 50 Hz. V sortimentu této kategorie jsou napájecí zdroje vybavené vodiči vyvedenými ve formě lišty se šroubovacími konektory ARK. Toto řešení umožňuje snadné a především bezpečné připojení jednotlivých komponent tiskárny k napájecímu zdroji.

Před výběrem konkrétního montážního napájecího zdroje si nejprve ověřte kompatibilitu s vaším modelem 3D tiskárny Creality. Máte-li jakékoli dotazy týkající se kompatibility nebo způsobu instalace napájecích zdrojů, kontaktujte naše konzultanty.