Produkty v akci

Doporučeno

FEP filmy - Creality

Produkty: 1
Načítání...

FEP fólie pro 3D tiskárny Creality - 266x190mm

FEP fólie o rozměrech 266 x 190 mm použitá v těchto modelech 3D tiskáren Creality: LD-006, Halot-Sky a Halot-Lite. Je to spotřební zboží. Je namontován na dně nádoby na...
Index: CRL-21832
Index: CRL-21832
Čekání na doručení
Doručení 15 ks naplánováno na 2023-04-18
Běžná cena 336,00 Kč Cena 336,00 Kč
  • doprava zdarma

FEP fólie - vlastnosti a nejdůležitější informace

FEP fólie se používají např. ve 3D tiskárnách, které pro 3D tisk využívají pracovní materiál v podobě světlem tuhnoucí pryskyřice. Řada v této kategorii zahrnuje vysoce kvalitní FEP fólie Creality s propustností ultrafialového záření (UV) přibližně 95 %. Tak vysokého výsledku dosáhli mj. i díky výrobě, která probíhá v bezprašných podmínkách. Navíc jsou odolné vůči vysokým teplotám. Další výhodou FEP fólie Creality je tažnost 300%.

Fólie Creality FEP dostupné v nabídce prodejny Botland

V této kategorii nabízíme FEP fólie kompatibilní s vybranými modely 3D tiskáren Creality (včetně Halot-Lite, LD-006 a Halot-Sky). Fólie se vyznačují extrémně hladkou a jednotnou strukturou. Existují např. varianty fólie o tloušťce 0,15 mm až 0,2 mm. Vysoká tepelná odolnost až 200°C zajišťuje univerzální použití a dlouhou životnost.

Spotřební materiál pro tiskárny Creality nabízíme ve formě FEP fólie o rozměrech 266 mm x 190 mm. Je třeba si uvědomit, že fólii FEP nelze čistit nástroji, které mohou poškrábat její povrch. Na okrajích fólie jsou montážní otvory pro stabilní a bezpečné připevnění fólie k nádrži (kádi), ve které se nachází světlem tuhnoucí pryskyřice.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně spotřebních dílů pro 3D tiskárny Creality, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Zkušení konzultanti vám pomohou vybrat ty správné díly kompatibilní s konkrétním modelem 3D tiskárny.