Filtrovat podle
Cena
14030 14030
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Pouzdra Snapmaker – Propagace

Produkty: 1
Načítání...

Pouzdro pro tiskárnu Snapmaker 2.0 A350

Pouzdro pro zařízení Snapmaker 2.0 A350 3 v 1. Je vyroben ze slitiny hliníku a akrylu, který filtruje laserové světlo. Byl vytvořen za účelem zvýšení bezpečnosti práce se...
Index: SNM-19176
Index: SNM-19176
Pouze na vyžádání
Čekací doba: 10-12 týdny
Běžná cena 13 761,00 Kč Cena 13 761,00 Kč
  • doprava zdarma

Kryty Snapmaker - bezpečnost a stabilní pracovní podmínky

V této kategorii nabízíme skříně určené mj. pro 3v1 Snapmaker 2.0 A250 a A350. Na výrobu rámu pouzdra byl použit lehký a zároveň velmi odolný letecký hliník zajišťující tuhost celé konstrukce. Dalším materiálem použitým při výrobě je akrylát s filtrem. Jeho hlavním úkolem je filtrovat světelný paprsek vyzařovaný laserem. Toto řešení výrazně snižuje negativní dopad laseru na zrak a zlepšuje bezpečnost používání. Skříně dostupné v této sekci jsou vybaveny přídavným ventilačním systémem, který umožňuje efektivní odstranění nepříjemných pachů vznikajících při provozu zařízení. Další výhodou pouzdra Snapmaker je jeho vynikající těsnost. Při každodenním používání to znamená, že riziko smrštění, zkroucení nebo deformace vlákna v důsledku proudění vzduchu prakticky neexistuje.

Pouzdra Snapmaker - další výhody a vlastnosti

Konstrukce krytu minimalizuje prach vznikající při frézování s použitím CNC modulu. Další výhodou jsou vestavěné senzory, které neustále hlídají polohu dveří. Pokud je zařízení během provozu úmyslně nebo neúmyslně otevřeno, okamžitě zastaví provoz. Kromě toho se kryty dostupné v této kategorii vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození a působení kyselin. Zařízení 3w Snapmaker zajištěné krytem zajišťují vysokou úroveň zabezpečení a možnost pobytu i v krátké vzdálenosti od zařízení, bez ohrožení zdraví a života.