Řezací laserový modul pro 3D tiskárnu Snapmaker 2.0 - 10W

Index: SNM-20655 EAN: 6971573441061
Modul laserové hlavy kompatibilní s 3D tiskárnami Snapmaker 2.0 . Laser třídy 4 má výkon 10W . Má funkci automatického zaostřování laserového paprsku na rytý povrch. Modul je vybaven vylepšenou širokoúhlou HD kamerou , díky které je náhled pracovního pole viditelný ve vyhrazeném softwaru Luban.
Řezací laserový modul pro 3D tiskárnu Snapmaker 2.0 - 10W
12 290,00 Kč
10 157,02 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Snapmaker

Popis produktu: Řezací laserový modul pro 3D tiskárnu Snapmaker 2.0 - 10W

Modul laserové hlavy kompatibilní s 3D tiskárnami Snapmaker 2.0 . Laser třídy 4 má výkon 10W . Má funkci automatického zaostření paprsku na rytý povrch. Modul je vybaven vylepšenou širokoúhlou HD kamerou , díky které je náhled pracovního pole viditelný ve vyhrazeném softwaru Luban.

Modul je kompatibilní s 3D tiskárnami Snapmaker 2.0: A350T, A250T, F350, F250 a také A350 a A250. U modelů F350 a F250 musíte použít platformu pro laserové gravírování, která má správnou velikost pro verzi tiskárny. Doporučuje se také použití krytů.


Řezací laserový modul pro 3D tiskárnu Snapmaker 2.0 - 10W.


Široká škála materiálů


Široká škála materiálů
.

Široká škála materiálů

Laserový modul je vybaven nejmodernějšími rozdělovači laserového paprsku, který umožňuje skokový výkon z 5W na 10W. To znamená možnost zpracovat širší spektrum materiálů a realizovat více projektů.

Vysoká rychlost práce

Pracovní rychlost 10W laserového modulu může dosahovat až 6000 mm/min, při řezání dřeva do tloušťky 8 mm . Pro srovnání, řezná rychlost je až 8x vyšší než v případě standardního laserového modulu 1,6 W. Silnější verze modulu umožňuje velmi rychlé zpracování.Porovnejte rychlost gravírování, řeznou rychlost a hloubku řezu modulu 10W a 1,6W . Materiál: lipové dřevo o síle 1,5 mm.

Vysoce kvalitní laser umožňuje vysoké detaily na rytých prvcích
Vysoce kvalitní laser umožňuje vysoké detaily na rytých prvcích .

Síla a přesnost

Díky Fast-axis Collimating (FAC) čočkám zabudovaným do dvou laserových diod modul nejprve komprimuje laserový bod každé diody. Poté kombinuje laserové paprsky ze dvou diod pomocí pokročilé technologie slučování paprsků , čímž dosahuje vyššího výstupního výkonu a velmi přesného zaostření (0,05 mm × 0,2 mm). To umožňuje získat vyšší hustotu energie. Menší laserové ohnisko a vyšší výkon zajišťují efektivnější provoz, umožňuje také získat vysoké detaily na rytých prvcích.

Účinné větrání

Vzduchové potrubí uvnitř 10W laserového modulu poskytuje dostatečný tlak vzduchu a fouká výpary vznikající při řezání skrz svazek materiálu. Ty jsou pak odesílány přímo do ventilačních mřížek modulu. Jsou dále vypouštěny ven, čímž se snižuje jejich dopad na laserové zpracování.Animace procesu ventilace v 10W laserovém modulu .


Měření tloušťky materiálu

Měření tloušťky materiálu .

Funkce automatického ostření

10W laserový modul pro Snapmaker 2.0 je díky triangulační technice schopen automaticky měřit tloušťku zpracovávaného materiálu na základě dat z kamery a světelného zářiče. Poté se upraví v ose Z tak, aby ohnisko dopadalo přesně na povrch materiálu.

Širokoúhlá HD kamera

Širokoúhlá HD kamera instalovaná v modulu zaznamenává celé pracovní pole. Umožňuje vám získat okamžitý náhled na laserovou operaci ve vyhrazeném softwaru Luban. Ovládání řezání a gravírování je bezproblémové.


Náhled provozu laseru ve speciálním softwaru


Náhled provozu laseru ve speciálním softwaru .

Luban Snapmaker

Luban Snapmaker .

Software na míru

Luban je specializovaný software pro zařízení 3 v 1 Snapmaker 2.0. Je určen jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele. Obsahuje profily materiálů připravené k použití , umožňuje převést 3D model na 2D vektor. Umožňuje upravit mnoho dalších nastavení podle vašich potřeb.

Bezpečné použití

V zájmu ochrany uživatele a přihlížejících zakomponoval výrobce do modulu gyro senzor , který zabraňuje úniku laserového paprsku mimo pracovní pole. I když je modul nainstalován nesprávně nebo se odchyluje od určené polohy.


Gyro senzor, který se stará o bezpečnost uživatele


Gyro senzor, který se stará o bezpečnost uživatele .

Efektivní chlazení hlavy
Efektivní chlazení hlavy .

Systém chlazení hlavy

Dlouhodobé vystavení vysoké teplotě může zkrátit životnost laserové diody. 10W modul má dva samostatné systémy proudění vzduchu pro PCBA a laserovou diodu pro zajištění správného chlazení diody během provozu. Při správném používání může být životnost tohoto prvku až 8 000-10 000 hodin.

Ochrana proti přehřátí

Modul automaticky přeruší svůj provoz , když vestavěný teplotní senzor detekuje, že jeho hodnota překročí 55 °C (131 °F). Když se teplota vrátí do normálního rozsahu, uživatel může pokračovat v práci na dotykové obrazovce.

Ochrana proti přehřátí

Ochrana proti přehřátí .


Kompatibilní s modely Snapmaker


Kompatibilní s modely Snapmaker 2.0 .

Kompatibilní s modely Snapmaker 2.0

10W laserový modul je kompatibilní se všemi modely řady Snapmaker 2.0 kromě modelu A150. Lze jej také použít s vyhrazeným příslušenstvím, včetně otočného modulu, tlačítka nouzového zastavení a čističky vzduchu.

Specifikace řezacího laserového modulu pro 3D tiskárnu Snapmaker 2.0 - 10W

Technické specifikace
Pracovní napětí laseru: 24 V
Výkon laseru: 10 W
Laser Tyo: 450 - 460 polovodič
Laserová třída: 4
Maximální pracovní rychlost: 6000 mm/min
Pracovní teplota: 0 °C až 35 °C
Velikost laserového bodu: 0,05 mm x 0,2 mm
Pracovní oblast: 320 mm x 350 mm (A350 / A350T / F350)
230 mm x 250 mm (A250 / A250T / F250
Domovní materiál: slitina hliníku
Sdělení: Wi-Fi, USB kabel, USB flash disk (platí pro celé zařízení)
Materiál pro gravírování: Borové dřevo, překližka, buk, ořech, bambus, MDF, lakovaný kov, měděný laminát, SPTE, nerezová ocel, eloxovaný hliník, akryl, tmavé sklo, břidlice, cihla, keramika, nefrit, mramor, břidlice, kůže, tkanina, plátno, vlnitá lepenka, lepenka
Řezný materiál: Borové dřevo, překližka, buk, ořech, bambus, MDF, černý a červený akryl, kůže, látka, plátno, vlnitá lepenka, lepenka
Rozměry modulu: 114 x 102 x 60 mm
Hmotnost: 0,63 kg
povýšení 3
Šířka balení 24 cm
Výška balení 22.7 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Váha balení 1.74 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: