S9V11F3S5CMA - převodník zesílení / zeslabení - 3,3 V 1,5 A - s funkcí odpojení nízkého napětí - Pololu 2871
Index: PLL-10674 EAN: 5904422351618
Modul miniaturního převodníku impulzů napájený napětím v rozsahu: od 3 V do 16 V. Výstupní napětí je nastaveno na 3,3 V. Maximální proud 1,5 A. Rozměry: 15 x 13 x 6 mm. Funkce vypnutí hystereze se používá k zabránění příliš velkého vybití baterie.
S9V11F3S5CMA - převodník zesílení / zeslabení - 3,3 V 1,5 A - s funkcí odpojení nízkého napětí -...
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Pololu
Specifikace
  • Vstupní napětí: 3V až 16V
  • Maximální výstupní proud: 1,5 A
  • Klidový proud: 1 mA
  • Výstupní napětí: 3,3 V (lze změnit na 5 V pomocí kolíku SEL)
  • Ochrana proti zkratu a příliš vysoké teplotě
  • Odpojení podpětí: volitelné napětí
  • Rozměry: 15 x 13 x 6 mm
  • Hmotnost: 0,8 g (bez konektorů)
Popis S9V11F3S5CMA - převodník zesílení / zeslabení - 3,3 V 1,5 A - s funkcí odpojení nízkého napětí - Pololu 2871
Převodník se používá k napájení obvodů pracujících s napětím 3,3 V. Systém má širokou škálu vstupních napětí, což je ideální pro konstrukce napájené bateriemi. Použití S9V11F3S5CMA zajišťuje stabilitu napájecího zdroje během celého cyklu vybití baterie. Pro zvýšení spolehlivosti je modul vybaven ochranou proti zkratu a automatickým systémem odpojení napájení při překročení přípustné provozní teploty nebo minimálního napětí.
Naše nabídka obsahuje také sadu pro sestavení nabíječky smartphonu s online pokyny .
Sada obsahuje zlaté špendlíky pro samopájení .
Způsob použití
Modul se velmi snadno používá, má tři základní výstupy:
  • VIN - vstupní napětí v rozsahu od 3 V do 16 V. Při nižší úrovni se modul nezapne, vyšší může poškodit systém.
  • GND - zem systému.
  • VOUT - výstupní napětí 3,3 V.
Další výstupy:
  • CS - Povolit vstup. Zapne systém po připojení napětí nad 0,8 V. Je připojen přes dělič napětí s VIN , díky čemuž odpojí napájení, když je napětí VIN pod nastavenou hodnotou.
  • SEL - výstup může být napájen napětím od 1,1 V do 16 V, aby se změnil výstup VOUT na 5 V. Nastavení SEL v nízkém stavu nebo nepřipojeno nastaví VOUT na 3,3 V. Chcete-li nastavit trvale 5 V, pájejte vodič jak je znázorněno na obrázku níže.
Povolený rozsah vstupního napětí je od 2 V do 16 V. Při nižší hodnotě se regulátor neaktivuje. Vyšší napětí může poškodit systém.
Konektory jsou na desce správně označeny. Rastr kolíků je 2,54 mm (oblíbené konektory goldpin). Modul lze zapojit do prkénka , propojit s vodiče nebo pájení do vyhrazené desky plošných spojů.
Nastavení mezního napětí
Příliš nízké napětí VIN, které má přerušit napájení, je ovládáno potenciometrem a kolíkem EN. Když napětí při EN klesne pod 0,7 V, systém přejde do stavu nízké spotřeby energie - režimu spánku. Po obdržení napětí 0,8 V na kolíku EN se systém vrátí do provozu. Otáčením potenciometru ve směru hodinových ručiček se zvyšuje vypínací napětí. Toto napětí lze nastavit měřením VIN a EN a nastavením potenciometru podle vzorce:
Pokud je například k VIN připojena baterie 3,7 V a mezní napětí má být 3,0 V, bude mít vzorec následující tvar:
EN se rovná 0,86 V, takže byste měli otáčet potenciometrem, dokud nebude možné měřit takové napětí na kolíku EN.
Výstupní proud
Maximální výstupní proud jako funkce vstupního napětí.
Účinnost
Účinnost převodníku v závislosti na odebíraném proudu.
Napěťové špičky (kolíky)
V elektronických obvodech může spouštěcí proud způsobit tzv kolíky, tj. náhlé přepětí napětí nad určitou úrovní. Pokud amplituda kolíku překročí přípustnou hodnotu regulátoru, může dojít k jeho poškození. Pokud tedy bude obvod napájen více než 9 V nebo bude mít zátěž vysokou indukčnost, doporučujeme pájení kondenzátoru 33 µF / 20 V nebo vyšší co nejblíže obvodu mezi VIN a GND.
Délka 15 mm
Šířka 12 mm
Výška 3 mm
Napětí z 2,0 V
Napětí dolů 16,0 V
Výstupní napětí z 3,3 V.
Výstupní napětí do 3,3 V.
Jmenovité výstupní napětí 3,3 V.
Účinnost proudu 1,5 A
Stabilizátor - typ impuls
Stabilizátor - typ zvýšení / snížení
Šířka balení 7.5 cm
Výška balení 0.5 cm
Hloubka balení 7.5 cm
Váha balení 0.003 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Recenze produktu
5/5
Průměrná známka
1
Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Urszula A. 03.02.2021 Potvrzený nákup Přeložená recenze
velmi dobrý převodník
Kraj pochodzenia: Spojené Státy
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin