S18V20F24 - stupňový / sestupný převodník - 24V - Pololu 2582
Index: PLL-14070 EAN: 5904422305734
Modul převodníku umožňuje výrobu stejnosměrného výstupního napětí 24 V ze vstupního napětí v rozsahu od 3 V do 30 V). Maximální výstupní proud 2 A.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Pololu
Popis produktu: Pololu S18V20F24 - krokový / sestupný převodník - 24 V
Systém postupně reguluje vstupní napětí od 3 V do 30 V (max. 32 V, doporučené maximální vstupní napětí 30 V - mez ochrany proti zpětnému napětí). Když je vstupní napětí sníženo nebo zvýšeno, vytváří konstantní napětí 24V nebo 5V , 6V , 9V , 12V v závislosti na modelu. Když se vstupní napětí blíží výstupnímu napětí, střídač nabízí účinnost 80% až 90% .
Rozměry měniče
Výstup převodníku S18V20F24
Regulátor má vestavěnou ochranu proti změnám napětí, nadproudovou ochranu, tepelné vypnutí (obvykle aktivováno při 165 ° C) a podpěťový zámek, který vypne regulátor, když je vstupní napětí nižší než 2,5V.
Systém má 4 piny:
  • VIN - vstupní napětí v rozsahu 3 V - 30 V
  • GND - zem
  • VOUT - výstupní napětí 24 V.
Specifikace převodníku pro zvýšení / snížení
  • Vstupní napětí: 2,9 V až 32 V
  • Maximální výstupní proud: 2 A.
  • Výstupní napětí: 24 V.
  • Maximální klidový proud: 12 mA
  • Rozměry: 21 x 43,2 x 9,6 mm
  • Hmotnost: 7,5 g
Účinnost systému S18V20F24
účinnost S18V20F24
výstupní proud z převodníku
Výstupní proud
Délka 43,2 mm
Šířka 21 mm
Výška 9,6 mm
Napětí z 2,9 V
Napětí dolů 32 V
Výstupní napětí z 24 V
Výstupní napětí do 24 V
Jmenovité výstupní napětí 24 V
Účinnost proudu 2 A.
Stabilizátor - typ impuls
Stabilizátor - typ zvýšení / snížení
Šířka balení 8.2 cm
Výška balení 0.8 cm
Hloubka balení 11.5 cm
Váha balení 0.013 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Kraj pochodzenia: Spojené Státy
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin