Indukční přibližovací čidlo LJ12A3-2-Z / BY 2 mm 6-36V
Index: DNG-11864 EAN: 5904422376864
Indukční digitální přibližovací snímač se 100 cm dlouhým kabelem a maticemi pro snadnou instalaci. Detekuje kov ve vzdálenosti až 2 mm. Detekce objektu je signalizována výskytem vysokého stavu na výstupu. Je napájen napětím od 6 V do 36 V. Typ: PNP.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OEM
Popis
Indukční digitální přibližovací snímač se 100 cm dlouhým kabelem a maticemi pro snadnou instalaci. Detekuje kov ve vzdálenosti až 2 mm. Je napájen napětím od 6 V do 36 V. Detekce objektu je signalizována výskytem vysokého stavu na výstupu (černý vodič) a rozsvícením červené LED .
Specifikace
  • Napájecí napětí: 6 V až 36 V
  • Odběr proudu: 10 mA
  • Rozsah měření: 0 až 2 mm ± 10%
  • Výstupní signál: digitální 300 mA
  • Stav ukončení: výchozí nastavení je nízké, při detekci objektu se zvýší.
  • Typ výstupu: PNP - NO (normálně otevřený)
  • LED dioda signalizující detekci objektu
  • Objekt k detekci: kov
  • Doba odezvy: méně než 2 ms
  • Pracovní teplota: -30 ° C až +65 ° C
  • Průměr: 12 mm
  • Délka senzoru: 60 mm
Spojení
  • Hnědý vodič - napájecí napětí
  • Modrý vodič - zem - GND
  • Černý vodič - digitální výstup - OUT
    • žádný objekt - nízký stav
    • detekce objektu - vysoký stav
Šířka balení 8 cm
Výška balení 2 cm
Hloubka balení 12 cm
Váha balení 0.1 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Recenze produktu
5/5
Průměrná známka
2
Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Tomasz 15.09.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Funguje ok.
Michał 29.11.2023 Potvrzený nákup
Kraj pochodzenia: Čína
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin