D24V22F9 - sestupný převodník - 9V 2,3A - Pololu 2861
Index: PLL-04981 EAN: 5904422365776
Sestupný převodník s výstupním napětím 9 V. Maximální proud je 2,3 A. Napájecí napětí je v širokém rozsahu od 9,6 V do 36 V. Rozměry modulu jsou 18 x 18 mm.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Pololu
Popis produktu: D24V22F9 - krokový převodník - 9V 2,3A - Pololu 2861
Převodník (buck) používaný k napájení systémů pracujících s napětím 9,0 V. Výhodou systému je široká škála vstupních napětí od 9,4 V až po 36 V. Modul D24V25F5 umožňuje odběr proudu až 2,3 A.
Výstupy převodníku D24V22F9
Pin Popis
VIN Vstupní napětí.
GND Masový potenciál.
HLAS Výstupní napětí.
UMOŽNIT Za předpokladu nízkého napětí pod 1 V) se systém přepne do stavu nízké spotřeby energie (přibližně 10 μA). Pin je vytažen na napájecí napětí přes odpor 270 kΩ, což implicitně zapne obvod.
Przetwornica impulsowa step-down wyprowadzeniami goldpin
Konektory jsou na desce správně označeny. Rastr pinů je 2,54 mm (oblíbené konektory goldpin). Modul lze zapojit do kontaktního pole , připojit pomocí vodičů nebo připájet na speciální desku plošných spojů.
Účinnost systému měniče
Specifikace převaděče Pololu D24V22F9
  • Vstupní napětí: 9,6V až 36V
  • Výstupní napětí: 9V
  • Přesnost výstupního napětí: 4%
  • Maximální vstupní proud: 2,3 A
  • Účinnost na úrovni 85 - 95%
  • Integrovaná ochrana proti nadproudu a teplotě a proti přepólování napájecího napětí
  • Funkce měkkého startu
  • Pracovní frekvence: přibližně 400 kHz
  • Dva montážní otvory o průměru 2,2 mm
  • Rozměry: 18 x 18 x 9 mm
  • Hmotnost (bez konektorů): 3,0 g
Sada obsahuje převodník a konektory Goldpin pro samopájení.
Délka 18 mm
Šířka 18 mm
Výška 9 mm
Napětí z 9,6 V.
Napětí dolů 36 V
Výstupní napětí z 9,0 V
Výstupní napětí do 9,0 V
Jmenovité výstupní napětí 9,0 V
Účinnost proudu 2,3 A
Stabilizátor - typ impuls
Stabilizátor - typ krok dolů
Šířka balení 7 cm
Výška balení 0.9 cm
Hloubka balení 8 cm
Váha balení 0.004 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Recenze produktu
5/5
Průměrná známka
2
Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Michal 07.07.2025 Potvrzený nákup
Krzysztof 23.04.2023 Potvrzený nákup
Kraj pochodzenia: Spojené Státy
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin