Filtrovat podle
Cena
146 146
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (533) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Stabilizatory - Napięcie wyjściowe 10V

Produkty: 1
Načítání...

Sada stabilizátorů v pouzdru TO220 5V -24V - 14 ks.

Sada 14 oblíbených stabilizátorů v pouzdru TO220.
4.8 (4)
Index: UCC-07580
Index: UCC-07580
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 146,00 Kč Cena 146,00 Kč
  • doprava zdarma

Stabilizace napětí

Moderní elektronika nemá ráda kolísání napětí, proto se používají stabilizátory napětí, aby se zabránilo rušení nebo dokonce poškození. Jedná se o elektronický systém, jehož úkolem je udržovat konstantní napětí na výstupu bez ohledu na zatížení systému. V našem obchodě najdete stabilizátory s výstupním napětím 10 V. To je jedna z kategorií, která vám pomůže při nákupu modelu, o který máte zájem. V případě potřeby je vám k dispozici naše technické oddělení.

Členění stabilizátorů

Obecně jsou stabilizátory rozděleny do dvou skupin - lineární a pulzní. Lineární lze rozdělit na čtyři podskupiny a impulzivní na tři. V našem obchodě nabízíme mnoho stabilizátorů. Nabízejí různé napětí na výstupu, vč. výstupní napětí 10 V. Máme impulzní, lineární, konstantní výstupní napětí a nastavitelné systémy. Každý elektronický inženýr nebo nadšenec pro kutily najde prvky, které pro svůj systém potřebuje. Pokud máte pochybnosti, napište nám!

Populární modely

Pokud mluvíme o kladných stabilizátorech napětí, nejoblíbenější modely pocházejí ze série 78XX, zatímco záporné napětí - 79XX. Poslední dvě číslice označují výstupní napětí. Nejdůležitější parametry stabilizátorů jsou: jmenovité napětí, maximální zkratový proud, maximální výstupní proud, rozsah kolísání vstupního napětí, výstupní odpor, energetická účinnost. Použitím stabilizátorů můžeme podle potřeby získat např. Výstupní napětí 10 V nebo jiné.