Filtrovat podle
Cena
366 727
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (527) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Řídicí jednotky robotů

Produkty: 2
Načítání...

Maker Pi RP2040 - Cytron

Deska je vybavena mikrokontrolérem navrženým společností Raspberry Pi - RP2040 . Vybaven dvoukanálovým budičem stejnosměrného motoru, 4 piny pro ovládání serv a 7 I / O...
5.0 (4)
Index: CNT-19611
Index: CNT-19611
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 359,00 Kč Cena 359,00 Kč
  • doprava zdarma

Cytron Maker Mini Sumo - robotický ovladač

Řadič robota mini sumo je kompatibilní s Arduino Nano / Uno, protože je založen na mikrokontroléru ATmega328P, lze jej programovat pomocí Arduino IDE . Modul je napájen...
Index: CTN-16033
Index: CTN-16033
Dočasně nedostupné
Čekací doba: 2-4 týdny
Běžná cena 713,00 Kč Cena 713,00 Kč
  • doprava zdarma

Spousta možností řadiče

V dnešní době, spolu s rozvojem technologie, prošly řadiče také značnou proměnou. Dnes díky pokročilému bezdrátovému připojení nabízejí moduly mnohem větší možnosti než před několika lety. Řídicí systémy robotů jsou dnes specializované jednotky, které řídí práci nebo pohyb robotů, strojů a všech druhů zařízení. Zveme vás, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou a využili atraktivních cen.

Ovladače pro každý typ robota

V naší nabídce v kategorii robotických ovladačů nabízíme vybavení určené pro všechny typy strojů - pro robotická ramena, lodě, automobily, drony atd. Máme sortiment přizpůsobený pro manipulaci s mnoha rotory, koly a vrtulemi. Každý kutil si určitě vybere vybavení, které odpovídá jeho modelu. Snadná montáž je možná díky specializované struktuře kompatibilní s moderními minipočítači, díky níž se vyhneme zbytečným úpravám a minimalizujeme riziko chyby nebo poškození.

Honíme za novými trendy

Řídicí systémy robotů se neustále mění - nejnovější trendy ve zmenšování velikosti a ergonomické řízení používané energie nutí výrobce vylepšovat své výrobky. To funguje ve prospěch potenciálního zákazníka, protože díky tomu získává nové, vylepšené produkty. V našem obchodě nabízíme pokročilou technologii za přijatelné ceny. Podívejte se sami, co najdete v našich kategoriích - pokud máte nějaké dotazy, pomůže vám naše technické oddělení.