Silný odpuzovač hlodavců - Viano OD-03

Index: VIA-16621 EAN: 5903111328047

Vysoce kvalitní ultrazvukový odpuzovač . Jedná se o malé zařízení s vestavěným vysoce výkonným bzučákem, které je schopné generovat zvuk, který odpuzuje škůdce až do vzdálenosti 200 metrů . Instalace bogey je velmi rychlá, jednoduchá a intuitivní - na opačné straně než reproduktor má zařízení zabudovanou zástrčku uzpůsobenou pro instalaci do standardní zásuvky 230 V.

Silný odpuzovač hlodavců - Viano OD-03
479,00 Kč
395,87 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Viano

Popis produktu: Silný odpuzovač hlodavců - Viano OD-03

Vysoce kvalitní odpuzující ultrazvuk. Jedná se o malé zařízení s vestavěným vysoce výkonným bzučákem, které je schopné generovat zvuk, který odpuzuje škůdce až 200 metrů od vysílače. Instalace bogey je velmi rychlá, jednoduchá a intuitivní - na opačné straně než reproduktor má zařízení zabudovanou zástrčku uzpůsobenou pro instalaci do standardní zásuvky 230 V. Po připojení k napájecímu zdroji začne odpuzovač okamžitě pracovat.

Repeller vypadá jako malý AC adaptér.

Repeller vypadá jako malý AC adaptér.

Hlodavci představují vážnou hrozbu

Hlodavci v domácnostech jsou běžným problémem lidí, kteří se usadili na venkově, i těch, kteří žijí ve městech. Na podzim myši obzvláště touží najít cesty, které je dovedou do domovů, kde najdou jídlo . Krysy hledají zásoby potravin ve sklepech a kuny v podkrovích a podkrovích hledají nová místa pro hnízda .

Divoké mustelidy a hlodavci bohužel často šíří nemoci, které jsou pro člověka nebezpečné, takže je velmi nebezpečné nechat je volně se pohybovat v bytech (zejména proto, že často lpí na našem jídle). Na mnoha místech je také nepříjemný zápach fekálií a není neobvyklé poškození zařízení , kousnutí kabelů apod. Obnova je nákladná a zatěžující. Jak ze zdravotních důvodů, tak z hlediska estetiky, pohodlí ve vašem domě a financí - stojí za to se před takovými „neohlášenými návštěvami“ chránit. Co tedy vyděsit škůdce? Výborným řešením je použití repelentu pro hlodavce polské firmy Viano .

Připojte repeler ke standardní síťové zásuvce.

Připojte repeler ke standardní síťové zásuvce.

Psi a kočky jsou v bezpečí

Výrobce myslel na každý praktický detail. Repelery mají systém automatické změny frekvence emitovaného ultrazvuku. Díky tomuto řešení nebudou mít hlodavci šanci zvyknout si na jeden nepříjemný zvuk, který se neustále mění. Stojí za zmínku, že rozsah emitovaných frekvencí byl omezen pouze na ty, které odpuzují kuny, krysy, myši a lasice, ale neovlivňují domácí zvířata, jako jsou psi nebo kočky.

Repeller je velmi energeticky úsporné zařízení, které lze nepřetržitě zapojit do zásuvky.

Repeller je velmi energeticky úsporné zařízení, které lze nepřetržitě zapojit do zásuvky.

Strašák přátelský ke zvířatům a životnímu prostředí

Nabízený repelent pro hlodavce je vhodný pro každé zvíře. Díky pokroku technologie, lidských znalostí a povědomí zákazníků taková zařízení stále častěji nahrazují donedávna používané metody - pasti na hlodavce. Scarecrow není jen brutální řešení, ale je především mnohem efektivnější a v konečném důsledku přináší nižší náklady . Výrobce zajistil, aby použité komponenty byly co nejodolnější a bez citlivých prvků. Proto místo systému založeného na jemném mikroprocesoru používá zařízení mnohem odolnější tranzistorový systém. To mu poskytuje energeticky úspornou a efektivní práci .

Technické specifikace

  • Napájení: 230 V
  • Odběr proudu: 70 mA
  • Rozměry: 85 x 85 mm
  • Ultrazvukový emisní úhel: až 120 °
  • Dosah ultrazvuku: až 200 metrů
  • Pracovní teplota: až -30 ° až 70 °

Napětí z 230 voltů
Napětí dolů 230 voltů
Šířka balení 9 cm
Výška balení 9 cm
Hloubka balení 6.5 cm
Váha balení 0.116 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Silný odpuzovač hlodavců - Viano OD-03

5/5

Průměrná známka

6

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Ralf 13.11.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Perfektní…. Kuna pryč 😃
Czesław 02.07.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Vzhled dobrý, kvalita a použitelnost vyhodnotí až po nějaké době.
Augis 21.11.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Jen pár dní zkušeností, ale zatím dobrý. Koupil ho s úmyslem odpuzovat kuny, které se v neobydleném holubníku stávaly stále otravnějšími. Čas ukáže.
Jana 10.05.2024 Potvrzený nákup
Jaroslav 26.02.2024 Potvrzený nákup
Markus 19.02.2024 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: