Matice pro lichoběžníkový šroub 8 mm

Index: AMS-18924 EAN: 5904422354930
Mosazná matice s nákružkem . Určeno pro lichoběžníkové šrouby s průměrem závitu 8 mm a roztečí 2 mm. V přírubě matice jsou čtyři otvory 3,5 mm. Produkt se používá především jako konstrukční prvek používaný ve 3D tiskárnách a CNC zařízeních. Při montáži na lichoběžníkový šroub umožňuje lineární přenos zatížení v obou směrech při nízké rychlosti otáčení. Vysoce kvalitní materiál, ze kterého je matice vyrobena, zajišťuje vysokou přesnost pohybu. To umožňuje kvalitnější 3D tisk a přesnější provoz CNC frézovacích strojů.
Matice pro lichoběžníkový šroub 8 mm
41,00 Kč
33,88 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OEM

Popis produktu: Matice pro lichoběžníkový šroub 8 mm

Mosazná matice s nákružkem . Určeno pro lichoběžníkové šrouby s průměrem závitu 8 mm a roztečí 2 mm. V přírubě matice jsou čtyři otvory 3,5 mm. Produkt se používá především jako konstrukční prvek používaný ve 3D tiskárnách a CNC zařízeních. Při montáži na lichoběžníkový šroub umožňuje lineární přenos zatížení v obou směrech při nízké rychlosti otáčení. Vysoce kvalitní materiál, ze kterého je matice vyrobena, zajišťuje vysokou přesnost pohybu. To umožňuje kvalitnější 3D tisk a přesnější provoz CNC frézovacích strojů .

Matice pro lichoběžníkový šroub 8 mm

Lichoběžníková matice .

Podrobné rozměry matice

Podrobné rozměry matice .

Použití matice

Přírubové matice s lichoběžníkovými šrouby se běžně používají v zařízeních, která během provozu vyžadují velmi vysokou přesnost. Najdeme je mimo jiné v:

Specifikace matice

  • Materiál: mosaz
  • Kompatibilní s lichoběžníkovými šrouby 8 mm
  • Stoupání závitu: 2 mm
  • Průměr příruby matice: 22 mm
  • Průměr montážních otvorů v přírubě: 3,5 mm
Šířka balení 7 cm
Výška balení 1 cm
Hloubka balení 5 cm
Váha balení 0.015 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: