Filtrovat podle

Cena
283 1699
Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Dárkové poukázky

Produkty: 4
Načítání...

Dárkový poukaz - 50 zl

Dárkový poukaz v hodnotě 50 PLN. Kartu lze použít k nákupu jakýchkoli produktů v obchodě BOTLAND. Je to skvělý nápad na dárek.
Index: BON-17256
Index: BON-17256
Náklad 24h
K dispozici, dodání 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 283,00 Kč Cena 283,00 Kč
  • doprava zdarma

Dárkový poukaz - 200 PLN

Voucher bude fungovat jako dárek a opravňuje vás k objednání jakýchkoli produktů za uvedenou částku - 200 PLN.
Index: BON-17255
Index: BON-17255
Náklad 24h
K dispozici, dodání 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 1 133,00 Kč Cena 1 133,00 Kč
  • doprava zdarma

Dárkový poukaz - 300 PLN

Dárkový poukaz v hodnotě 300 PLN. Můžete jím platit za produkty z nabídky obchodu. Skvělým dárkem bude také dárková karta.
Index: BON-17258
Index: BON-17258
Náklad 24h
K dispozici, dodání 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 1 699,00 Kč Cena 1 699,00 Kč
  • doprava zdarma

Dárkový poukaz - 100 PLN

Dárková karta je velkým překvapením pro každého, kdo hledá tip na dárek pro elektroniku a robotiku.
Index: BON-17254
Index: BON-17254
Náklad 24h
K dispozici, dodání 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 566,00 Kč Cena 566,00 Kč
  • doprava zdarma

Jak fungují dárkové poukazy v Botlandu?

Ovládání dárkových poukazů do obchodu Botland je velmi jednoduché. Po zakoupení voucheru obdržíte e-mailem speciální propagační kód, poté jej zadáte při návštěvě Botlandu a příjemce si bude moci objednat produkty odpovídající zvolené částce. Pokud se rozhodne provést větší nákupy, bude schopna uhradit rozdíl bankovním převodem nebo jinými způsoby platby dostupnými v našem obchodě. Propagační kód je platný dvanáct měsíců od data zakoupení a může jej používat kdokoli. Částka vybraného poukazu by měla být použita v plné výši během jedné objednávky. Můžete je utratit za jakékoli produkty dostupné v nabídce našeho obchodu (kromě jiných dárkových poukazů), počet objednaných položek také není nijak omezen. Cena dopravy se počítá samostatně.

Pro koho jsou dárkové certifikáty v Botlandu?

Dárkové poukazy na nákupy v Botlandu jsou skvělou nabídkou dárků pro lidi všech věkových skupin a zájmů. Naše nabídka je velmi široká, takže se nemusíte bát, že příjemce bude mít problém s výběrem produktu, který vyhovuje jeho preferencím, potřebám a požadavkům. Náš sortiment zahrnuje pouze ty nejkvalitnější články, které vycházejí z nabídky světových společností. Díky tomu si můžete být jisti, že každé nakupování v Botlandu přinese vašim blízkým spoustu radosti a uspokojení.

Na co lze použít dárkové poukázky?

Dárkové poukazy z našeho obchodu lze použít na jakékoli produkty dostupné v aktuální nabídce společnosti Botland (kromě ostatních dárkových poukazů). Náš sortiment zahrnuje články z mnoha oborů; Najdete zde mimo jiné inteligentní domácí zařízení a příslušenství, mini počítače a vývojové desky, roboty, knihy, kurzy, nástroje, měřicí přístroje, elektronické součástky, drony, dálkově ovládaná vozidla, autodoplňky, počítačové a herní vybavení, sluchátka, reproduktory, powerbanky, flash disky, inteligentní hodinky, prvky pro vytváření chytrých oděvů, vzdělávací hračky, senzory, fotoaparáty a rekordéry, osvětlení, paměťové karty, displeje a obrazovky, páječky, kabely, konektory, baterie, baterie, nabíječky, solární panely, tablety, smartphony a mnoho dalších nabídek, mezi nimiž si každý najde něco pro sebe. Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 50 PLN, 100 PLN, 200 PLN a 300 PLN.

Další zajímavé dárky v Botlandu

Dárkové poukazy dostupné na našich webových stránkách jsou skvělým nápadem na dárek, ale v Botlandu najdete mnohem více návrhů na dárky. Jsou seskupeny do praktických kategorií, které usnadňují hledání dárků pro blízké všech věkových skupin, stejně jako pohlaví a zájmů. Nabízíme také široký výběr zábavných a praktických gadgetů a spoustu vzdělávacích hraček pro děti v každé fázi jejich vývoje. Pokud máte problém s výběrem dárku, můžete také využít pomoci našeho přátelského a dobře informovaného oddělení zákaznických služeb nebo navštívit blog, kde se pravidelně objevují užitečné průvodce a články.

Aktivně podporujeme portál liveasily.pl , jedinečné místo pro celou rodinu.