Raspberry Pi Camera HD v2 8MPx - originální kamera pro Raspberry Pi

Index: RPI-06124 EAN: 652508442112

Druhá verze populární kamery připojená k vyhrazenému konektoru minipočítače Raspberry Pi, verze 4, 3, 2, B +. Zařízení má matici s rozlišením 8 Mpx, podporuje HD 1080p, 720p a 640 x 480p. Může pořizovat fotografie vyšší kvality 3280 x 2464 px. Konfigurace je jednoduchá a uživatelsky přívětivá.

Raspberry Pi Camera HD v2 8MPx - originální kamera pro Raspberry Pi
746,00 Kč
616,53 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Raspberry Pi
Compatibility: Raspberry Pi

Popis produktu: Raspberry Pi Camera HD v2 8MPx - originální kamera pro Raspberry Pi

Modul s kamerou je kompatibilní s minipočítačem Raspberry Pi, verze 4, 3, 2, B +, A + . Zařízení používá snímač Sony IMX219 ( dokumentace ), má matici s rozlišením 8 Mpx, podporuje režimy záznamu:

  • HD 1080p / 30 fps,
  • 720p / 60 fps,
  • 640 x 480p / 90 fps.

Zařízení dokáže pořizovat fotografie vyšší kvality 3280 x 2464 px. Raspberry Pi má hardwarovou podporu pro provoz této kamery, díky čemuž zařízení nespotřebovává výpočetní výkon procesoru. Nevyžaduje instalaci ovladačů pro Raspbian. V naší nabídce najdete „denní“ kameru vybavenou IR filtrem i „noční“ kameru , která takový filtr nemá. Díky tomu může také zaznamenávat ve tmě pomocí infračervených vln. Minipočítač Rasberry Pi lze zakoupit samostatně.

Příslušenství

Naše nabídka zahrnuje také pouzdra pro fotoaparáty Raspberry Pi, montážní konzoly a připojovací pásky o délce 5 cm , 10 cm , 20 cm , 30 cm .

Základní kamera pro ekosystém Raspberry Pi

Představený kamerový modul je jakousi klasikou mezi klasikou. Navzdory extrémně široké škále fotoaparátů určených pro minipočítače Raspberry Pi je tato malá desková kamera jedním z nejvíce vybraných zobrazovacích modulů pro populární minipočítače.

Kamera Raspberry Pi HD v2 8MPx - originální kamera pro Raspberry Pi nabízí vynikající kvalitu obrazu - podporuje režimy nahrávání videa v rozlišení HD 1080p, 720p a 640 x 480p. A co víc, je schopen pořizovat fotografie v působivém - pro malé moduly fotoaparátu - rozlišení 3280 x 2464 px.

Snadná konfigurace a plná kompatibilita softwaru

Oficiální modul Raspberry Pi Camera HD v2 je plně kompatibilní s ovladači, , které přicházejí s Raspberry Pi OS (dříve známým jako Raspbian). To zároveň znamená rozsáhlou podporu v oblasti dokumentace, výukových programů a programovacích knihoven, nemluvě o rozsáhlých konzolových programech podporujících různé režimy fotoaparátu.

A co víc, volba oficiální kamery také znamená plnou hardwarovou podporu - v naší nabídce najdete jak spojovací pásky různých délek (5 cm, 10 cm, 20 cm a 30 cm), tak plně rozměrově kompatibilní pouzdra, obě pro kameru samotnou i pro kameru samotnou set kamery + minipočítače.

Video ukazující, jak připojit kameru k minipočítači.

Točte filmy s Raspberry Pi ... v hlavní roli!

Raspberry Pi je oblíbený počítač velikosti kreditní karty. Jeho malá velikost je pouze zdánlivá, protože dokonale plní svůj úkol jako kancelářský počítač i jako ovladač pro fyzické aplikace. A co víc, Raspberry Pi má také několik filmových rolí - vč. ve výrobě Pá. „Bod zlomu - Na Fali“, kde „hrál“ roli řidiče časované bomby. I vy můžete svůj film nahrávat pomocí Raspberry Pi připojením vyhrazeného modulu miniaturní kamery HD!

Malé rozměry a vysoká kvalita obrazu - HD v2 kamera pro Raspberry Pi

Speciálně navržený modul miniaturní kamery pro Raspberry Pi se vyznačuje malými rozměry a vysokým rozlišením obrazu. Připojením webové kamery k Raspberry Pi nemusíte ztrácet čas instalací ovladačů - jsou implementovány jako standard v OS Raspbian. Modul miniaturní kamery pro Raspberry Pi je ideální pro aplikace, jako je makro fotografie přírody, monitorovací instalace v budovách nebo kamera pro noční vidění.

Rozhraní CSI - Raspberry Pi
Řešení 8 MPx
Fotoaparát - matice IMX219
Kamera - IR filtr Ano
Typ fotoaparátu modul
Šířka balení 7.5 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 12 cm
Váha balení 0.027 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: