Uzemňovací pásek na zápěstí - ZD-152A

Index: KAB-08429 EAN: 5900804076001

Náramek s pružným uzemňovacím vodičem s banánem a krokosvorkou. Kabel je dlouhý 1,5 m. Stahovací pásek se odesílá v hnědé nebo modré barvě.

Uzemňovací pásek na zápěstí - ZD-152A
73,00 Kč
60,33 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OEM

Popis

Náramek s pružným uzemňovacím vodičem s banánem a krokosvorkou. Kabel je dlouhý 1,5 m. Stahovací pásek se odesílá v hnědé nebo modré barvě.

Specifikace

  • ESD antistatický náramek
  • Banánová zástrčka + krokodýlí spona
  • Nastavitelný: popruh široký 20 mm
  • Integrovaný rezistor: 1 MΩ
  • Vinutý kabel: 1,5 m

Zahrnuta

  • Kapela
  • Čára
  • Krokodýlí klip

Uzemňovací pásek na zápěstí - ZD-152A

Antistatický náramek vybavený 1,5 m dlouhým spirálovým kabelem s banánovou zástrčkou s krokodýlí sponou. Náramek je velmi dobrou ochranou proti elektrostatickému výboji, který by mohl potenciálně poškodit citlivé elektronické součásti, jako jsou integrované obvody CMOS, tranzistory MOSFET a další. Náramek bude fungovat také na místech, kde je zvýšené riziko výbuchu způsobeného jiskřením, např. Ve skladech chemikálií.

Antistatický náramek - bezpečná práce v dílně s elektronikou

Antistatický náramek ZD-153A je široký 10 mm a délku jeho obvodu lze přizpůsobit průměru zápěstí. Pás je obzvláště užitečný při montáži a opravách elektrických zařízení, která jsou vyrobena z prvků citlivých na elektrostatický výboj. Aby pásmo fungovalo efektivně, musí být jeho krokodýlí svorka připojena k částem, které mají zemní potenciál, jako je například ochranný kontakt v elektrické zásuvce (instalace TN-S). K dispozici jsou dvě barevné verze pásky, tj. Modrá a hnědá.

Náramek pro elektroniku

Jedním z největších technických problémů při práci v amatérské nebo poloprofesionální dílně s elektronikou je ochrana citlivých součástí. Jedním z důvodů hromadění elektrostatického náboje na oděvech elektroniky je skutečnost, že většina látek obsahuje příměsi plastů. Pro bezpečné vybití nahromaděných nábojů se můžete dotknout například kovové části vodovodního systému nebo ... použít speciální uzemňovací pásek.

Uzemňovací náramek - ZD-152A je vyroben z antistatického náramku ESD, který je umístěn na zápěstí, a uzemňovacího vodiče zakončeného krokosvorkou.

Více pohodlí při pájení desek

Kabel vycházející z uzemňovacího pásu je dlouhý 1,5, takže neomezuje pohyb během dílenských prací. Kabel má tvar spirály, takže se nezamotá a po roztažení se vrátí do původního tvaru.

Kromě toho lze průměr samotné pásky upravit podle tloušťky zápěstí. Produkt je k dispozici ve dvou neutrálních barvách - hnědé nebo modré. Kromě elektronické dílny může být užitečná také ve službách zařízení a při práci s potenciálně výbušnými látkami.

Šířka balení 8 cm
Výška balení 0.2 cm
Hloubka balení 14 cm
Váha balení 0.037 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Uzemňovací pásek na zápěstí - ZD-152A

4.9/5

Průměrná známka

7

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Jacek 10.01.2024 Potvrzený nákup Přeložená recenze
To je v pořádku
Mariusz 12.10.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
...................
Petr 17.01.2023 Potvrzený nákup
Výborné
Krzysztof 15.01.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Velmi dobře
Bagieta 15.01.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
doporučuji
Artem 24.11.2023 Potvrzený nákup
Grzegorz 22.02.2024 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: