Filtrovat podle
Cena
1291 1291
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (526) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Nivelační senzory pro 3D tiskárny - Creality

Produkty: 1
Načítání...

Sada senzorů pro automatické vyrovnávání CR Touch pro tiskárny Creality

Auto- nivelační senzor pro vybrané modely 3D tiskáren Creality: Ender-3, Ender-3 V2, Ender-3 Pro, Ender-3 Max, Ender-5, Ender-5 Pro, CR-10. Senzor je namontován na tiskové...
5.0 (6)
Index: CRL-20823
Index: CRL-20823
Náklad 24h
Zboží skladem
Běžná cena 1 291,00 Kč Cena 1 291,00 Kč
  • doprava zdarma

Přesné a spolehlivé nivelační senzory pro 3D tiskárny Creality

Při používání pracovního stolu si můžete všimnout deformací na jeho povrchu, které přímo souvisejí s ohřevem popisovaného prvku. Při intenzivním používání pracovní plošiny při vysoké teplotě může docházet k výrazným deformacím. Použití nivelačních senzorů pro 3D tiskárny Creality umožňuje přesné zmapování celé platformy. Senzory zároveň poskytují informace o jakýchkoli, i malých deformacích. Po dokončení mapování se korekce přenesou na osu Z s přihlédnutím k případnému zkreslení. Díky tomu je možné správně přilepit první vrstvu termoplastického materiálu na povrch pracovního stolu.

Řada Botland zahrnuje nivelační senzory pro 3D tiskárny Creality ve formě polovodičových Hallových senzorů. Prodejna navíc nabízí senzory s výsuvnou sondou zodpovědnou za měření vzdálenosti k pracovnímu stolu. Díky vícebodovému měření pracovní plošiny můžete počítat s velmi přesnou obsluhou senzoru. V sortimentu jsou také tenzometry určené pro automatické vyrovnávání topného stolu.

Samonivelační senzory a sady v řadě Botland

Do této kategorie patří originální senzory Creality určené pro vyrovnávání topného lůžka. Vykazují kompatibilitu s jednotlivými modely 3D tiskáren. Vodiče snímače jsou zakončeny zástrčkou, která umožňuje snadnou a rychlou výměnu. Dále nabízíme sady skládající se ze snímače, převodníku, spouště, montážních a montážních šroubů. Některé sady snímačů hladiny také umožňují upgradovat některé 3D tiskárny. Před zakoupením senzoru je nutné ověřit kompatibilitu s tiskárnou, kterou uživatel má. Neváhejte nás kontaktovat pro vyjasnění jakýchkoliv pochybností souvisejících s nákupem náhradních dílů pro 3D tiskárny. Naši konzultanti vám rádi pomohou s rozhodnutím ohledně výběru konkrétního senzoru.