Nastavitelný digitální snímač vzdálenosti E18-D80NK 10-80 cm
Index: MOD-02575 EAN: 5904422305123
Nastavitelný digitální snímač vzdálenosti s 65 cm dlouhým kabelem a maticemi pro snadnou instalaci. Rozsah měření od 10 do 80 cm, nastavitelný knoflíkem. Je napájen napětím 5 V.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Nastavitelný digitální senzor vzdálenosti E18-D80NK - rozsah:
Výrobce: OEM
Popis produktu: Nastavitelný digitální snímač vzdálenosti E18-D80NK 5-80cm
Regulowany, cyfrowy czujnik odległości E18-D80NK 5-80cm
Připojení snímače vzdálenosti
  • Červený nebo hnědý vodič - napájecí napětí - 5 V
  • Zelený nebo modrý vodič - zem - GND
  • Žlutý nebo černý vodič - digitální výstup - OUT
    • žádný objekt - vysoký stav
    • detekce objektu - nízký stav
Díky napájecímu napětí 5 V a digitálnímu výstupu lze senzor připojit přímo k terminálům většiny komerčně dostupných mikrokontrolérů včetně AVR a STM32 a sad v Arduinu .
Produkt je kompatibilní s Arduino
Uživatelská příručka je k dispozici na našich webových stránkách .
Pro správnou funkci stačí připojit 5 V napájecí zdroj a výstup senzoru na jakýkoli digitální pin Arduino. Čtení se provádí voláním standardní funkce digitalRead (pin_number).
Specifikace nastavitelného digitálního snímače vzdálenosti
  • Napájecí napětí: 5V
  • Odběr proudu: méně než 100 mA
  • Nastavitelný rozsah měření: od 10 do 80 cm
  • Knoflík pro nastavení rozsahu - víceotáčkový potenciometr
  • Výstupní signál: digitální (nízký, pokud je detekován objekt, jinak vysoký)
  • LED dioda signalizující detekci objektu
  • Doba odezvy: méně než 2 ms
  • Ochrana proti přepólování
  • Pracovní teplota: -25 ° C až +55 ° C
  • Průměr: 18 mm
  • Délka senzoru: 45 mm
Zařízení pracuje díky napájecímu zdroji s napětím 5 V. Je ideální pro spolupráci s oblíbenými mikrokontroléry jako AVR nebo STM32 a s minipočítači (například Arduino nebo Raspberry Pi).
Digitální snímač vzdálenosti
Maximální spotřeba proudu senzorem je 100 mA, doba odezvy je 2 ms. Zařízení dokonce detekuje průsvitné a průhledné povrchy v úhlech až 15 stupňů („zorné pole“).
Rozhraní Digitální I / O
Modul - vzdálenost dolů 80 cm
Modul - vzdálenost z 5,0 cm
Test 3
Šířka balení 7.5 cm
Výška balení 10 cm
Hloubka balení 2 cm
Váha balení 0.042 kg
Łukasz
02/01/23
Odpovědět: Pokud není detekován žádný objekt, je na výstupu senzoru vysoký stav rovný napájecímu napětí (5 V). Naopak v případě detekce se objeví nízký stav (~0 V).
Recenze produktu
4.7/5
Průměrná známka
4
Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Dawid 16.09.2024 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Jako obvykle, vše funguje a na čas.
Maciej J. 22.02.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Dobrá kvalita
Michnik 23.03.2023 Potvrzený nákup
Elżbieta 24.02.2025 Potvrzený nákup
Kraj pochodzenia: Čína
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin