Objektiv GJ-M12-25IR(5MP)-3 M12 25mm 5Mpx - pro fotoaparát Raspberry Pi
Index: RPI-22483
Objektiv GJ-M12-25IR(5MP)-3 od Gaojia Opt je navržen pro použití ve fotoaparátech Raspberry Pi s bajonetem M12 . Tento teleobjektiv je vhodný pro aplikace, jako je CCTV monitorování. Má rozlišení 5 Mpx , světelnost F2,4, formát 1/2" a ohniskovou vzdálenost 25 mm. Zorný úhel (FOV) objektivu je 18,3° x 14,7° x 11,1° (D x V x V) Objektiv má nízké zkreslení obrazu -1,13 % Rozměry objektivu jsou Φ14 x 20,4 mm.
Realizace 2-4 týdny od zaplacení objednávky
Na zakázku i
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Raspberry Pi
Popis produktu: Objektiv GJ-M12-25IR(5MP)-3 M12 25 mm 5 Mpx - pro fotoaparát Raspberry Pi
Objektiv M12
Hlavní vlastnosti objektivu
  • Vysoké rozlišení 5 Mpx
  • Velká velikost obrázku
  • Stabilní práce
  • Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu
Specifikace objektivu
  • Model: GJ-M12-25IR(5MP)-3
  • Formát obrázku: 1/2"
  • TTL: 26,5 mm
  • Ohnisková vzdálenost: 25 mm
  • Rozlišení: 5 Mpx
  • Montáž: M12
  • Clona: F2,4
  • Optické zkreslení: -1,13 %
  • Rozměry: Φ14 x 20,4 mm
Řešení 5 MPx
Fotoaparát - matice Objektiv
Kamerové čočky M12x0,5
Fotoaparát - formát 1/2 ''
Šířka balení 6 cm
Výška balení 5 cm
Hloubka balení 3.5 cm
Váha balení 0.015 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Kraj pochodzenia: Velká Británie
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin