Filtrovat podle
Cena
67 68
Výrobce
Více (468) Ok Průhledná
Stáří
Více (-5) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Vzdělávací roboti na 6 kolech

Produkty: 1
Načítání...

Velleman KSR14 - vozítko poháněné sluneční energií

Sada obsahuje prvky pro stavbu robota napájeného solární energií . Sestava sady vám umožní naučit se základní záležitosti týkající se elektroniky a mechaniky a zároveň...
Index: VEL-10717
Index: VEL-10717
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
Zkontrolujte množství
Běžná cena 356,00 Kč Cena 356,00 Kč
  • doprava zdarma

Vzdělávací roboti na šesti kolech

Šestikolové vzdělávací roboty jsou produkty, které přitahují pozornost dospělých, dětí a dospívajících. Jedná se o zařízení, jejichž cílem je naučit uživatele hodnotnými a praktickými dovednostmi při hře. Tento způsob výuky má velmi dobré výsledky. Při hraní s jedním z těchto produktů bude dítě současně rozvíjet své motorické dovednosti a kreativitu a osvojí si základy mechaniky, elektroniky a obecně srozumitelné robotiky. Vzdělávací roboti na šesti kolech jsou skvělým nápadem na dárek, který zároveň dítěti udělá velké potěšení a stane se dobrým „učitelem“ technických oborů.

Proč se vyplatí investovat do šestikolového vzdělávacího robota?

Je velmi důležité, aby se děti dnes naučily používat moderní technologie. V současné době se mladá generace na školách učí používání elektronických zařízení a základy programování na základní škole. Stojí za to u dětí rozvíjet vášeň pro takové aktivity a povzbuzovat je, aby se více času učily podobným dovednostem. Technologický pokrok po celém světě se zrychluje, což pomalu pociťuje každý, kdo žije na naší planetě. Díky nejnovějším vynálezům je život každého jednodušší a pohodlnější. Továrny mohou vyrábět výrobky stále vyšší kvality se zvyšující se účinností a rychlostí. Zavádějí se řešení, která pomalu eliminují negativní dopady lidské činnosti na životní prostředí. V důsledku toho jsou však určité profese pomalu eliminovány prací strojů. Na oplátku se objeví mnoho nových pracovních míst. Například - pozice pokladníka se pomalu začíná nahrazovat prací speciálně upravených zařízení a systémů, zatímco řidiči taxislužby jsou v současné době auty k pronájmu prostřednictvím smartphonů částečně vyloučeni a za nějakou dobu budou zcela nahrazeni autonomními vozidly. Je však třeba učit lékaře, jak používat operační roboty. Podobná situace je i v případě mnoha dalších profesí - odborníci z celého světa předpovídají, že již nyní existuje nedostatek dobře vyškolených techniků věd souvisejících s automatizací, robotikou a programováním a za zhruba tucet let se tato poptávka stane dokonce mnohonásobně vyšší. Pokud dáte dítěti příležitost učit se a rozvíjet se v těchto oblastech, investujete do jeho budoucnosti již od útlého věku.

Jaké produkty najdete v této kategorii?

Dokonalým příkladem toho, co máme v naší nabídce, je šestikolový vzdělávací robot - Velleman KSR14. Jedná se o terénní vozidlo vybavené speciálním zavěšením šesti kol a pohonem všech kol. Jednou z nejvýraznějších vlastností zařízení je solární napájení. To je možné díky solárnímu panelu namontovanému na střeše. Produkt je navržen tak, aby uživatel musel pomocí pokynů sestavit vozidlo sám a během tohoto procesu získat mnoho praktických dovedností a základních znalostí elektroniky a mechaniky. Velleman KSR14 se osvědčí nejen jako hračka a učitel technických věd pro vaše dítě, ale také může pomoci při správném přístupu k získávání elektřiny a její správě. Je velmi důležité, aby celý svět dnes podnikl rozhodná opatření na ochranu životního prostředí, než dojde k nezvratným změnám, které poškozují lidský život na Zemi, a řádné vzdělávání nejmladších generací je jedním z nejdůležitějších kroků v tomto směru.