Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti

Index: BNA-24476 EAN: 6934177756016
Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock je inteligentní zařízení, které kombinuje funkce hodin, monitoru teploty a vlhkosti . Díky pokročilým technologiím a přesným senzorům poskytuje přesné údaje o vnitřních atmosférických podmínkách. Připojuje se k vyhrazené aplikaci, což vám umožňuje udržovat optimální a zdravé okolní prostředí.
Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti
519,00 Kč
428,93 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Xiaomi

Popis produktu: Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock je inteligentní senzor , který umožňuje nepřetržité sledování změn teploty a vlhkosti v místnostech. Díky přesným švýcarským senzorům Sensirion, vestavěnému RTC čipu a kompaktnímu designu s e-ink displejem můžete sledovat okolní podmínky v reálném čase. Tento produkt také nabízí hodiny s více časovými zónami a intuitivní indikátory pohodlí a vyznačuje se nízkou spotřebou energie. Možnost integrace s dalšími chytrými zařízeními Xiaomi prostřednictvím aplikace Mi Home / Xiaomi Home poskytuje pohodlí při řízení podmínek prostředí doma nebo v kanceláři.

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti.

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti

Xiaomi senzor teploty a vlhkosti.

Hlavní vlastnosti produktu

 • Vysoká přesnost měření: Díky pokročilým integrovaným obvodům a senzorům zajišťuje produkt přesnost a spolehlivost zobrazovaných dat a umožňuje uživateli sledovat i ty nejmenší změny podmínek prostředí.
 • Schopnost monitorovat indikátory pohodlí: umožňuje rychle vyhodnotit teplotu a vlhkost a přijmout vhodná opatření k zajištění optimálních podmínek pro zdraví a pohodlí.
 • Ergonomický design s širokými pozorovacími úhly e-ink displeje: Produkt je vybaven e-ink displejem s širokými pozorovacími úhly, což zajišťuje pohodlné používání a vynikající čitelnost dat i na přímém slunci.
 • Hodiny s více časovými zónami: umožňují pohodlně sledovat čas v různých regionech, což je užitečné zejména pro lidi cestující nebo podnikající v mezinárodním obchodě.
 • Konektivita s aplikací Mi Home / Xiaomi Home a dalšími chytrými zařízeními Xiaomi: produkt umožňuje snadnou integraci s aplikací a dalšími zařízeními prostřednictvím Mi Smart Home Hub, který poskytuje plnou kontrolu nad podmínkami prostředí doma.
 • Nízká spotřeba energie: výrobek zajišťuje dlouhodobý provoz na dvě knoflíkové baterie , což eliminuje potřebu jejich časté výměny a zajišťuje nepřetržité monitorování podmínek prostředí.
 • Snadná instalace na stůl, stěnu nebo chladničku: Senzor je navržen tak, aby jej bylo možné snadno namontovat téměř kdekoli pomocí nástěnného držáku, držáku nebo magnetu.

Zaznamenávejte trendy teploty a vlhkosti

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock nabízí pokročilé možnosti připojení. Díky integraci s aplikací Mi Home / Xiaomi Home můžete na dálku sledovat podmínky prostředí a upravovat nastavení odkudkoli pomocí smartphonu. Hodiny vám umožňují zaznamenávat trendy teploty a vlhkosti po dobu šesti měsíců a v aplikaci najdete podrobné historické údaje. Kromě toho může být také snímač připojené k dalším chytrým zařízením Xiaomi, jako jsou klimatizace nebo čističky vzduchu , prostřednictvím Mi Smart Home Hub. Tato funkce umožňuje automatizaci a integraci různých prvků chytré domácnosti , což se promítá do pohodlí a efektivity používání.

Přidejte zařízení v aplikaci Mi Home / Xiaomi Home dostupné pro zařízení Android i iOS .

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti

Kompatibilní s ostatními chytrými zařízeními Xiaomi prostřednictvím speciální aplikace.

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti Zařízení je napájeno dvěma bateriemi CR2032 .

Široký pozorovací úhel

Senzor Xiaomi se vyznačuje inovativním e-ink displejem , který zajišťuje výbornou čitelnost i na přímém slunci a přitom spotřebovává malé množství energie. Kompaktní rozměry 110 mm x 55 mm x 10,1 mm umožňují snadno senzor připevnit na různá místa, například na stůl, přilepit na zeď nebo připevnit na lednici díky magnetu. Nízká spotřeba energie navíc umožňuje zařízení pracovat po dlouhou dobu na dvě knoflíkové baterie, což eliminuje nutnost jejich časté výměny a zajišťuje nepřetržité monitorování podmínek prostředí.

Specifikace snímače

 • Model: LYWSD02MMC
 • bílá barva
 • Rozsah měření teploty: 0°C až 60°C
 • Rozsah měření vlhkosti: 0% až 99% RH
 • Bezdrátové připojení: Bluetooth 5.0 BLE
 • Typ baterie: 2x CR2032 (baterie nejsou součástí balení)
 • Provozní napětí: 2,5V až 3V DC
 • Materiály produktu: ABS, PC
 • Rozměry: 110 x 55 x 10,1 mm
 • Hmotnost: 57 g

Nastavte obsah

 • Hodiny snímače teploty a vlhkosti Xiaomi
 • Závorka
 • montáž na stěnu
 • Magnet
 • Uživatelský manuál
 • Záruční list
Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti

Nastavte obsah.

Inteligentní budova Teplotní senzor
Inteligentní budova Czujnik wilgotności
Komunikace Bluetooth
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 17.5 cm
Hloubka balení 2 cm
Váha balení 0.12 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor Pro - Bluetooth snímač teploty a vlhkosti

5/5

Průměrná známka

1

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Dawid 24.04.2024 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: