Objektiv M30158M13 M12 Fisheye 1,58 mm - pro kamery ArduCam - ArduCam LN019
Index: ACM-17856 EAN: 5904422358259
Objektiv M30158M13 s ohniskovou vzdáleností 1,58 mm a formátem 1/3 ". Určeno pro fotoaparáty s objektivy namontovanými na závitu M12. Objektiv rybí oko má zorný úhel 132 °.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: ArduCam
Popis produktu: Objektiv rybí oko M30158M13 M12 1,58 mm - pro kamery ArduCam - ArduCam LN019
Objektiv M30158M13 s ohniskovou vzdáleností 1,58 mm a formátem 1/3 ". Určeno pro fotoaparáty s objektivy nasazenými na závit M12. Objektiv rybí oko má při použití fotoaparátu Raspberry Pi 1/4" pozorovací úhel 132 °.
Objektiv M30158M13
Objektiv M30158M13.
Specifikace objektivu M30158M13
  • Formát: 1/3 "
  • Ohnisková vzdálenost: 1,58 mm
  • Ohnisková vzdálenost převedená na formát 35 mm: 8 mm
  • Pozorovací úhel pro 1/3 "snímač (D / H / V): 185 ° / 185 ° / 120 °
  • Pozorovací úhel pro 1/4 "kameru Raspberry Pi: 132 °
  • Poměr stran: 2,0
  • Montáž: M12
  • Minimální vzdálenost od objektu: 0,3 m
  • IR filtr: 650
  • Výška úchopu: 7 mm
  • Rozměry: 14 x 11,5 mm
  • Hmotnost: 3 g
Fotoaparát - matice Objektiv
Kamera - IR filtr Ano
Kamerové čočky M12x0,5
Fotoaparát - formát 1/3 ''
Šířka balení 5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Váha balení 0.004 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Kraj pochodzenia: Čína
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin [email protected]