• EOL

Flir One Pro pro Android - termální zobrazovací kamera pro smartphony - microUSB

Index: SUN-11914 EAN: 812462024407

Zařízení umožňuje přidávat funkce sledování infračervené reality do smartphonu s paticí microUSB. Fotoaparát snímá teplotu v rozmezí od -20 ° C do 400 ° C s citlivostí až 0,1 ° C a zobrazuje tepelný obraz na obrazovce telefonu. FLiR umožňuje vzdáleně měřit teplotu objektů, pracuje se systémy Android pomocí bezplatné aplikace Flir One.

Flir One Pro pro Android - termální zobrazovací kamera pro smartphony - microUSB
12 939,00 Kč
10 693,39 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Flir

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii.

Popis

Zařízení umožňuje přidávat funkce infračerveného vidění do smartphonu s paticí microUSB. Fotoaparát snímá teplotu v rozmezí od -20 ° C do 400 ° C s citlivostí až 0,1 ° C a zobrazuje tepelný obraz na obrazovce telefonu. FLiR umožňuje vzdáleně měřit teplotu objektů, pracuje se systémy Android pomocí bezplatné aplikace Flir One.

Co vidí kamera?

Když je zařízení připojeno k chytrému telefonu, zobrazuje obraz reality viděný v elektromagnetické vlně s frekvencí mírně nižší než lidské oko. To vám umožní vidět barvy a hodnoty představující teplotu okolních prvků na obrazovce namísto skutečných barev. Fotoaparát rozpoznává teplotu v rozsahu od -20 ° C do 400 ° C s přesností 0,1 ° C.

Snímky pořízené fotoaparátem Flir One Pro.

Funkce Flir One

  • VividIR - Díky čtyřnásobnému zlepšení tepelného rozlišení a použití technologie zpracování obrazu VividIR umožňuje Flir One podrobnější měření, umožňuje také přístup k malým částem na větší vzdálenost, čímž je práce s elektrickým zařízením bezpečnější.
  • Flir MSX - vybaven moderní termální kamerou a kamerou s vysokým rozlišením HD pro viditelné světlo. Flir One díky aplikované technologii MSX kombinuje snímky z obou fotoaparátů a vytváří termální snímky se zvýšenými detaily a rozlišením.
  • Odolnost - Flir One Pro byl vyroben, aby přežil v drsných pracovních podmínkách. Zařízení vydrží pád z výšky 1,8 m.
  • Pokročilé možnosti měření - Flir One Pro umožňuje měření teploty v rozsahu od -20 ° C do 400 ° C. S až třemi měřiči teploty na místě a schopností číst až ze šesti oblastí poskytuje Flir One Pro přidanou schopnost analyzovat a hlásit snímky na cestách.
  • OneFit - Použití revolučního výškově nastavitelného konektoru OneFit zajišťuje, že se FLIR One vejde na váš telefon nebo tablet, i když je v ochranném pouzdře, takže nemusíte obětovat ochranu telefonu pomocí funkce termokamery.
  • Aplikace Flir One - vylepšená aplikace vám umožňuje přenášet termální obrázky do chytrých hodinek, odemkne funkce „pro“, které vám pomohou získat nejlepší možný obraz, obsahuje videa s tipy a triky a je kompatibilní s nástroji FLIR pro snadné hlášení přímo z vašeho telefonu .

Co je v sadě?

  • Kamerový modul FLiR One Pro s konektorem microUSB pro přímé připojení k chytrému telefonu.
  • MicroUSB - USB kabel - pro nabíjení interní baterie.
  • Ochranné pouzdro - usnadňuje přenášení fotoaparátu.
  • Uživatelský manuál.

Specifikace

Vlastnosti Popis

Rozsah měření teploty

-20 ° C až 400 ° C
Citlivost: 0,1 ° C
Fotoaparát HD pro FLIR MSX
baterie Pracovní doba: přibližně 1 hodina
Přistání 5 V / 1 A - přes microUSB zásuvku - kabel je součástí balení
Hmotnost 36,5 g
Rozměry 68 x 34 x 14 mm

Typ fotoaparátu Termovize
Šířka balení 10 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 14 cm
Váha balení 0.311 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: