Filtrovat podle

Cena
175 397
Výrobce
Více (432) Ok Průhledná
Filtruj

Propagační produkty

Doporučeno

Knihy o Arduinu

Produkty: 4
Načítání...

Arduino pro začátečníky. Základy a náčrtky - 2. vydání - Simon Monk

Překlad: Konrad Matuk. Vydavatel: Helion. Kniha představuje hlavní principy programování platformy Arduino s využitím dostupných bezplatných knihoven.
Index: KSZ-05032
Index: KSZ-05032
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 175,85 Kč Cena 175,85 Kč
  • doprava zdarma

Arduino pro začátečníky. Další krok - Simon Monk

Překlad: Konrad Matuk. Vydavatel: Helion. Kniha seznamuje čtenáře s pokročilejším světem Arduina.
Index: KSZ-05036
Index: KSZ-05036
Náklad 24h
K dispozici, poštovné 24 hodin!
(Zkontrolujte množství)
Běžná cena 220,24 Kč Cena 220,24 Kč
  • doprava zdarma

Arduino. 36 projektů pro nadšence elektroniky - Simon Monk

Překlad: Konrad Matuk. Vydavatel: Helion. Kniha je souborem 36 neobvyklých projektů Arduino pro vlastní realizaci.
Index: KSZ-04797
Index: KSZ-04797
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 269,76 Kč Cena 269,76 Kč
  • doprava zdarma

Nechte věci mluvit za sebe. Programování elektronických zařízení pomocí Arduina - Tom Igoe

Překlad: Joanna Celej-Kobalczyk. Vydavatel: Helion. Přečtením této knihy se dozvíte, jaký nástroj budete potřebovat pro návrh obvodů mikrokontroléru a navázání komunikace mezi...
Index: KSZ-05006
Index: KSZ-05006
Produkt není k dispozici
Čekání na potvrzení data dodání
Běžná cena 396,10 Kč Cena 396,10 Kč
  • doprava zdarma

Učte se a bavte se - projekty Arduino pro začátečníky

Jednou z publikačních položek, která je dokonale vhodná pro začínající studenty elektroniky a programování, je kniha Simona Monka „Arduino. 36 projektů pro nadšence elektroniky “. Na více než 370 stránkách vás autor provede ručně a jasně popisuje každý krok nezbytný k dokončení daného projektu. Je si z čeho vybírat, protože kromě jednoduchých LED displejů jsou v následujících kapitolách knihy popsány také poplašné systémy, hudební a zvukové gadgety a projekty, které pro svůj provoz používají připojení k internetu. Najdete zde také popis konstrukce užitečných obvodů pro domácnost, jednoduché elektronické hry a dokonce i Geiger-Müllerův čítač pro detekci záření z radioaktivních prvků.

Učení krok za krokem - jak poznat Arduino „naruby“?

Pro lidi, kteří nejsou spokojeni s vytvářením jednoduchých projektů a kteří se raději učí základům a detailně rozumějí principům fungování jednotlivých periferních bloků nebo způsobu zacházení s externími prvky, máme vynikající pozici „Arduino v akci“ od M. Evanse J. Noble a J. Hochenbaum. V této 350stránkové publikaci autoři podrobně popisují instalaci vývojového prostředí, základní verze desek Arduino a všechny důležité hardwarové aspekty mikrokontrolérů. Učebnice je zaměřena na důkladnou znalost základů a každý nový prvek je představen autory při příležitosti jiného, jednoduchého projektu, který využívá i dříve naučené problémy. Znalosti získané v předchozích kapitolách jsou použity později v knize, což dává příležitost je upevnit. Publikace také obsahuje krátký kurz programování, který vám umožní rychle se naučit základy kódování a používání knihoven C ++.

Arduino pro pokročilejší uživatele

Pro lidi, kteří již znají základy programování a elektroniky, ale chtěli by prozkoumat pokročilejší možnosti využití desek v mnoha užitečných aplikacích, nabízíme knihu od Mika Westerfielda s názvem „Elektronické projekty pro iPhone a iPad. Netradiční gadgety s technologií Arduino a techBASIC. Publikace obsahuje popis mnoha zajímavých projektů, které lze realizovat pomocí Arduina a mobilního zařízení Apple - iPhone nebo iPad. Autor používá prostředí techBASIC k vytváření programů, což je další příklad použití jednoho z nejjednodušších programovacích jazyků na světě - BASIC. Důmyslné návrhy obsažené v knize překvapí i pokročilé programátory.