Filtrovat podle
Více (-5) Ok Průhledná
Výrobce
Více (531) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Knihy o Arduinu

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

Učte se a bavte se - projekty Arduino pro začátečníky

Jednou z publikačních položek, která je dokonale vhodná pro začínající studenty elektroniky a programování, je kniha Simona Monka „Arduino. 36 projektů pro nadšence elektroniky “. Na více než 370 stránkách vás autor provede ručně a jasně popisuje každý krok nezbytný k dokončení daného projektu. Je si z čeho vybírat, protože kromě jednoduchých LED displejů jsou v následujících kapitolách knihy popsány také poplašné systémy, hudební a zvukové gadgety a projekty, které pro svůj provoz používají připojení k internetu. Najdete zde také popis konstrukce užitečných obvodů pro domácnost, jednoduché elektronické hry a dokonce i Geiger-Müllerův čítač pro detekci záření z radioaktivních prvků.

Učení krok za krokem - jak poznat Arduino „naruby“?

Pro lidi, kteří nejsou spokojeni s vytvářením jednoduchých projektů a kteří se raději učí základům a detailně rozumějí principům fungování jednotlivých periferních bloků nebo způsobu zacházení s externími prvky, máme vynikající pozici „Arduino v akci“ od M. Evanse J. Noble a J. Hochenbaum. V této 350stránkové publikaci autoři podrobně popisují instalaci vývojového prostředí, základní verze desek Arduino a všechny důležité hardwarové aspekty mikrokontrolérů. Učebnice je zaměřena na důkladnou znalost základů a každý nový prvek je představen autory při příležitosti jiného, jednoduchého projektu, který využívá i dříve naučené problémy. Znalosti získané v předchozích kapitolách jsou použity později v knize, což dává příležitost je upevnit. Publikace také obsahuje krátký kurz programování, který vám umožní rychle se naučit základy kódování a používání knihoven C ++.

Arduino pro pokročilejší uživatele

Pro lidi, kteří již znají základy programování a elektroniky, ale chtěli by prozkoumat pokročilejší možnosti využití desek v mnoha užitečných aplikacích, nabízíme knihu od Mika Westerfielda s názvem „Elektronické projekty pro iPhone a iPad. Netradiční gadgety s technologií Arduino a techBASIC. Publikace obsahuje popis mnoha zajímavých projektů, které lze realizovat pomocí Arduina a mobilního zařízení Apple - iPhone nebo iPad. Autor používá prostředí techBASIC k vytváření programů, což je další příklad použití jednoho z nejjednodušších programovacích jazyků na světě - BASIC. Důmyslné návrhy obsažené v knize překvapí i pokročilé programátory.