3D skener - CR-Scan Ferret Pro

Index: CRL-24806 EAN: 6971636405238
3D skener CR-Scan Ferret Pro od Creality je inovativní zařízení, které kombinuje přesnost a snadné použití , přizpůsobené potřebám profesionálů i fandů. Perfektní pro skenování malých objektů s působivými detaily.
3D skener - CR-Scan Ferret Pro
10 090,00 Kč
8 338,84 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Creality

Popis produktu: 3D skener - CR-Scan Ferret Pro

CR-Scan Ferret Pro je pokročilý 3D skener od Creality určený pro uživatele, kteří hledají vysoce efektivní nástroj prostorové digitalizace. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti lze zařízení snadno přenášet a používat na různých místech. Skener využívá moderní technologie, které umožňují detailní mapování objektů, což je klíčové v odvětvích, jako je reverzní inženýrství, produktový design nebo digitalizace památek. Integrovaný software s automatickým 3D modelováním výrazně zjednodušuje proces zpracování dat, díky čemuž je uživatelsky přívětivý i pro méně zkušené uživatele.

3D skener - CR-Scan Ferret Pro.

CR -Scan Ferret Pro je kapesní 3D skener, který váží pouhých 105 g.

Kompaktní velikost

CR-Scan Ferret Pro je kapesní 3D skener, který váží pouhých 105 g, což umožňuje jeho pohodlné ovládání jednou rukou. Jeho kompaktní velikost vám umožní jej snadno uložit do kapsy nebo batohu, takže jej můžete mít vždy u sebe, připravený k použití v jakékoli situaci a místě, kdykoli budete cítit inspiraci.

Pokročilé rozpoznávání barev

CR-Scan Ferret Pro je vybaven pokročilým systémem rozpoznávání barev, který umožňuje věrnou reprodukci odstínů v naskenovaných 3D modelech. Díky této funkci je přístroj schopen přesně reprodukovat jak jemné barevné nuance, tak dynamické kontrasty. Díky tomu je CR-Scan Ferret Pro neocenitelným nástrojem v procesech, kde je rozhodující přesnost barev, jako je digitalizace uměleckých děl nebo navrhování produktů, které vyžadují přesnou vizualizaci.

Vyznačuje se nejen svou přesností, ale také pokročilým uživatelským rozhraním, které je dostupné i lidem, kteří s 3D technologií teprve začínají.

‌ CR -Scan Ferret Pro je pokročilý 3D skener určený pro uživatele, kteří hledají vysoce efektivní nástroj prostorové digitalizace.

Snadná integrace s WiFi sítí

CR-Scan Ferret Pro je vybaven pokročilou technologií WiFi 6, která zajišťuje rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení. To umožňuje efektivnější výměnu dat v reálném čase, minimalizuje latenci a zvyšuje produktivitu při práci na dálku nebo ve velkých prostorech.

Rozšířené možnosti CR-Scan Ferret Pro

CR-Scan Ferret Pro nabízí mnoho doplňkových funkcí, které výrazně rozšiřují jeho využití. Jednou z nich je možnost automatické kalibrace zařízení, která usnadňuje rychlou přípravu na práci. Skener má také funkci filtrování a optimalizace dat, která výrazně zlepšuje kvalitu výsledných 3D modelů. Dodatečně, je vybaven speciálním softwarem podporujícím modelování postav a složitých objektů, což z něj dělá ideální nástroj pro profesionály z kreativního a technického průmyslu.

Je vybaven speciálním softwarem podporujícím modelování postav a složitých objektů, což z něj dělá ideální nástroj pro profesionály.

Technické specifikace 3D skeneru CR-Skan Ferret Pro

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Přesnost jednoho skenování: 0,1 mm
Rozlišení: 0,16 mm
Pracovní vzdálenost: od 150 mm do 700 mm
Rozsah jednoho skenování: 560 x 820 mm
Minimální rozměry skenování: 50 x 50 x 50 mm
Rychlost skenování: až 30 snímků za sekundu
Zdroj světla: NIR
Kalibrace: rys, značka, barva
Venkovní skenování: Ano
Barevné skenování: Ano
Komunikační rozhraní: USB 3.0, USB 2.0, WiFi6
Kompatibilní OS: Android, Windows 10/11 (64bitový), Mac OS
Výstupní formát: .ply, .obj, .stl
Rozměry: 120 x 30 x 26 mm
Hmotnost: 105 g

Šířka balení 28 cm
Výška balení 22 cm
Hloubka balení 8 cm
Váha balení 1.256 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: