Krokový motor JK42HW40-0406 200 kroků / ot. 12V / 0,4A / 0,25Nm
Index: MOT-03609 EAN: 5904422359348
Unipolární, šestivodičový krokový motor. Má rozlišení 200 kroků na otáčku (1,8 stupně). Je napájen napětím 12,0 V, spotřebovává proud 400 mA na cívku. Moment je 2,6 kg * cm (0,25 Nm). Rozměry jsou 42 x 42 x 40 mm (NEMA 17).
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OEM
Popis produktu: Krokový motor JK42HW40-0406 200 kroků / ot. 12 V / 0,4 A / 0,25 Nm
Specifikace krokového motoru JK42HW40-0406
  • Rozlišení: 200 kroků / ot. (1,8 °)
  • Jmenovité napětí: 12,0V
  • Aktuální spotřeba na cívku: 0,4 A
  • Odpor cívky 30 Ω
  • Indukčnost vinutí: 30 mH
  • Moment udržel 2,6 kg * cm (0,25 Nm)
  • Závěr: unipolární (šest vodičů)
  • Průměr hřídele: 5 mm
  • Hmotnost: 280 g
  • Standard: NEMA 17
  • Rozměry: 42 x 42 x 40 mm (bez hřídele)
Silnik krokowy JK42HW40-0406 200 kroków/obr 12V / 0,4A / 0,25Nm
Příslušenství
Náš obchod také nabízí příslušenství, které usnadňuje provoz krokových motorů:
Sterowniki silników krokowych
Použití krokových motorů:
  • tiskárna
  • CNC zařízení
  • 3D tiskárny
  • laserová zařízení
  • manipulátory
Délka 42 mm
Šířka 42,0 mm
Výška 40 mm
Napětí z 12.0V
Napětí dolů 12.0V
Točivý moment 2,6 kg * cm
Hmotnost 280 g
Průměr motoru hřídel 5,0 mm
Jmenovité napětí 12.0V
Krokový motor - proud do cívky 0,4 A
Krokový motor - odpor cívky 30 Ω
Krokový motor - rozlišení 200 kroků
Krokový motor - indukčnost 30 mH
Montáž krokového motoru NEMA17
Krokový motor - typ jednopolární
Test 3
Šířka balení 6 cm
Výška balení 7 cm
Hloubka balení 5 cm
Váha balení 0.278 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Kraj pochodzenia: Čína
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin