Krokový motor JK42HS40-0806 200 kroků / otáčky 6V / 0,8A / 0,25Nm
Index: MOT-06428 EAN: 5904422350369
Unipolární, šestidrátový krokový motor. Má rozlišení 200 kroků na otáčku (1,8 stupně). Je napájen napětím 6 V, na cívku odebírá proud 800 mA. Moment je 2,6 kg * cm (0,25 Nm). Rozměry jsou 42 x 42 x 40 mm (NEMA 17).
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: OEM
Popis produktu: Krokový motor JK42HS40-0806 200 kroků / otáčky 6 V / 0,8 A / 0,25 Nm
Sterowniki silników krokowych
Příslušenství motoru
Náš obchod nabízí také příslušenství, které usnadňuje provoz krokových motorů:
  • 5mm montážní náboj - umožňuje namontovat mechanické prvky na hřídel motoru
Použití krokových motorů:
  • tiskárna
  • CNC zařízení
  • 3D tiskárny
  • laserová zařízení
  • manipulátory
Specifikace krokového motoru JK42HS40-0806
  • Rozlišení: 200 kroků/ot (1,8°)
  • Jmenovité napětí: 6V
  • Spotřeba proudu na cívku: 0,8 A
  • Odpor cívky 7,5 Ω
  • Indukčnost vinutí: 6,7 mH
  • Udržený moment 2,6 kg * cm (0,25 Nm)
  • Závěry: unipolární (šest drátů)
  • Průměr hřídele: 5 mm
  • Hmotnost: 280 g
  • Standard: NEMA 17
  • Rozměry: 42 x 42 x 40 mm (bez hřídele)
Podrobnosti v technické dokumentaci .
Krokový motor JK42HS40-0806 200 kroků / ot 6 V / 0,8 A / 0,25 Nm.
Délka 42 mm
Šířka 42,0 mm
Výška 40 mm
Napětí z 6,0 V
Napětí dolů 6,0 V
Točivý moment 2,6 kg * cm
Hmotnost 280 g
Průměr motoru hřídel 5,0 mm
Jmenovité napětí 6,0 V
Krokový motor - proud do cívky 0,8 A.
Krokový motor - odpor cívky 7,5 Ω
Krokový motor - rozlišení 200 kroků
Krokový motor - indukčnost 6,7 mH
Montáž krokového motoru NEMA17
Krokový motor - typ jednopolární
Šířka balení 11.1 cm
Výška balení 5 cm
Hloubka balení 9 cm
Váha balení 0.294 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Kraj pochodzenia: Čína
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin