S18V20ALV - převodník zesílení / zeslabení - nastavitelný 4-12 V 2A - Pololu 2572
Index: PLL-02127 EAN: 5904422330569
Step-up / step-down převodník s nastavitelným výstupním napětím v rozsahu od 4 V do 12 V. Maximální proud 2 A. Napájení 2,9 V - 32 V.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Pololu
Popis: S18V20ALV - převodník zesílení / zeslabení - nastavitelný 4-12V 2A
Převodník se vyznačuje širokým vstupním napětím : od 2,9 do 32 V. Výstup je regulován potenciometrovým napětím v rozsahu od 4 do 12 V. Účinnost na úrovni 80 - 90% a vysoká proudová účinnost do 2 A učinit systémy použitelnými v mnoha obvodech napájejících elektronické projekty a zařízení.
Przetwornica step-up/step-down
Sada obsahuje: modul, konektory Goldpin 2,54 mm a konektory ARK pro samopájení.
Napájení z baterie
Vede
Modul má čtyři piny:
  • VIN - Vstupní napětí v rozsahu 2,9 V - 32 V. Při použití nižšího napětí se modul nezapne, vyšší může poškodit systém.
  • GND - zemní potenciál. Systém má dva piny GND, které jsou vzájemně propojeny.
  • VOUT - výstupní napětí nastavitelné potenciometrem: od 4 do 12 V.
  • POVOLIT - povolení systému. Ve výchozím nastavení je modul zapnutý - pin ENABLE je vytažen k napájecímu zdroji přes odpor 100 k. Chcete-li přepnout střídač do režimu spánku (nízká spotřeba energie), přejděte do nízkého stavu, napětí pod 0,7 V. Proud v klidovém režimu je určen vytahovacím odporem pinu POVOLIT je 10 až 20 uF pro každý volt napájecího napětí. (například při napájení 3 V to bude 30 uA, 30 V - asi 500 uF). Pokud funkci spánku nebudete používat, můžete pin ENABLE ponechat odpojený.
Pololu S18V20ALV - převodník zesílení / zeslabení.
Konektory jsou na desce správně označeny. Sada obsahuje konektory goldpin s roztečí 2,54 mm a větší konektory ARK, které umožňují připevnění vodičů pomocí šroubováku.
Modul lze zapojit do kontaktního pole , připojit pomocí vodičů nebo připájet na speciální desku plošných spojů. Montáž je možná díky čtyřem otvorům o průměru 2,2 mm, vhodným pro umístění šroubů se závitem M2 - otvory nemají závit.
Volba výstupního napětí
Napětí se nastavuje potenciometrem. Při použití měřiče vyberte hodnotu v povoleném rozsahu 4 V až 12 V.
Účinnost systému
Účinnost systému jako funkce odběru proudu pro různá vstupní napětí s výstupním napětím nastaveným na 5 V.
Účinnost systému jako funkce spotřeby proudu pro různá vstupní napětí s výstupním napětím nastaveným na 6 V.
Účinnost systému jako funkce spotřeby proudu pro různá vstupní napětí s výstupním napětím nastaveným na 9 V.
Účinnost systému v závislosti na spotřebě proudu pro různá vstupní napětí s výstupním napětím nastaveným na 24 V.
Výstupní proud
Výstupní proud závisí na vstupním napětí pro různá výstupní napětí.
Specifikace převaděče zesílení / zeslabení
  • Vstupní napětí: 2,9 V až 32 V
  • Výstupní napětí: nastavitelné 4 - 12 V
  • Přesnost výstupního napětí: 4%
  • Maximální výstupní proud: 2 A.
  • Účinnost 80 - 90%
  • Spotřeba proudu systému (klidový proud): 25 mA
  • Systém lze přepnout do pohotovostního režimu
  • Integrovaná ochrana proti zpětnému připojení napájecího napětí
  • Čtyři montážní otvory pro šrouby M2
  • Závěry: konektory goldpin 2,54 mm nebo konektory ARK (součástí sady pro samopájení)
  • Rozměry: 43,5 x 21 x 9,7 mm
  • Hmotnost (bez konektorů): 7,5 g
Délka 44 mm
Šířka 21 mm
Výška 10 mm
Napětí z 2,9 V
Napětí dolů 32,0 V
Výstupní napětí z 4,0 V
Výstupní napětí do 12.0V
Účinnost proudu 2 A.
Stabilizátor - typ impuls
Stabilizátor - typ zvýšení / snížení
Šířka balení 8 cm
Výška balení 1 cm
Hloubka balení 10 cm
Váha balení 0.012 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Recenze produktu
5/5
Průměrná známka
2
Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Rafał 07.08.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Doporučuji
Christoph 19.04.2024 Potvrzený nákup
Kraj pochodzenia: Spojené Státy
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin