Krokový motor SY20STH30-0604A 200 kroků / ot. 3,9 V / 0,6 A / 0,017 Nm - Pololu 1204
Index: PLL-01298 EAN: 5904422367770
Bipolární krokový motor 200 kroků (1,8 stupňů), napájený napětím 3,9 V se spotřebou proudu 600 mA na cívku, točivý moment 0,18 kg * cm (0,017 Nm). Rozměry: 20 x 20 x 30 mm (NEMA 8).
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Pololu
Popis produktu: Krokový motor SY20STH30-0604A 200 kroků / ot. 3,9 V / 0,6 A / 0,017 Nm
Bipolární krokový motor má rozlišení 200 kroků na otáčku, tj. Celý krok je 1,8 stupně. Proudový odběr je 600 mA na cívku s napájecím napětím 3,9 V. Přídržný moment je 0,18 kg * cm (0,017 Nm). Na výstupu je hřídel ve tvaru písmene D o průměru 4 mm.
Kabely a schéma zapojení.
Krokové motory jsou dodávány náhodně s vrtáním hřídele nebo bez něj.
Rozměry krokového motoru
Základem motoru je čtverec se stranou 20 +/- 0,2 mm. Výška označená jako délka je 30 mm.
Příslušenství
  • Budič A4988 - snadno použitelný, malý modul s budičem pro krokové motory
Použití krokových motorů:
  • tiskárna
  • CNC zařízení
  • 3D tiskárny
  • laserová zařízení
  • manipulátory
Specifikace krokového motoru SY20STH30-0604A
  • Počet kroků / otáčka: 200 (1,8 stupně)
  • Jmenovité napětí: 3,9 V
  • Aktuální spotřeba na cívku: 600 mA
  • Odpor cívky 6,5 Ω
  • Indukčnost vinutí: 1,7 mH
  • Moment udržel 0,18 kg * cm (0,017 Nm)
  • Průměr hřídele: 4 mm ve tvaru D.
  • Hmotnost: 60 g
  • Rozměry: 20 x 20 x 30 mm (bez hřídele) - NEMA 8
Délka 20 mm
Šířka 20,0 mm
Výška 30 mm
Napětí z 3,9 V
Napětí dolů 3,9 V
Točivý moment 0,18 kg * cm
Hmotnost 60 g
Průměr motoru hřídel 4,0 mm
Jmenovité napětí 3,9 V
Krokový motor - proud do cívky 0,6 A
Krokový motor - odpor cívky 6,5 Ω
Krokový motor - rozlišení 200 kroků
Krokový motor - indukčnost 1,7 mH
Montáž krokového motoru NEMA8
Krokový motor - typ bipolární
Šířka balení 6 cm
Výška balení 3 cm
Hloubka balení 4 cm
Váha balení 0.052 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Kraj pochodzenia: Spojené Státy
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin