5W modul laserové hlavy pro tiskárny Creality

Index: CRL-22548
Proměňte svou 3D tiskárnu v laserový plotr během několika sekund! Snadno instalovatelná 5wattová laserová hlava nevyžaduje žádné softwarové změny, můžete si užívat precizní řezání a gravírování ihned po její instalaci . Provoz laseru se ovládá pomocí ovládacího panelu, který je součástí sady. Modul je kompatibilní s mnoha modely tiskáren Creality.
5W modul laserové hlavy pro tiskárny Creality
4 053,00 Kč
3 349,59 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Creality

Popis produktu: 5W modul laserové hlavy pro tiskárny Creality

Proměňte svou 3D tiskárnu v laserový plotr během několika sekund! Snadno instalovatelná 5wattová laserová hlava nevyžaduje žádné změny v softwaru, můžete si užívat přesné řezání a gravírování ihned po její instalaci . Provoz laseru se ovládá pomocí ovládacího panelu, který je součástí sady. Modul je kompatibilní s mnoha modely tiskáren Creality .

5W modul laserové hlavy a ovládací panel.

Výkonný 5W laser.

5W laser

Díla vycházející zpod laseru Creality budou propracována do nejmenších detailů. Tloušťka laserové skvrny je pouhých 0,1 mm , díky čemuž jsou hrany precizně vypáleny a ostře dokončeny a projekt působí velmi profesionálně. 5W laser je schopen řezat dřevěnou desku o maximální tloušťce 5 mm.

Široká kompatibilita s tiskárnami

Hlava je kompatibilní s: Ender-2 Pro , Ender-3 , Ender-3 Pro, Ender-3 Neo, Ender-3 Max Neo, Ender-3 S1 Max, Ender-3 V2 , Ender-3 V2 Neo , CR- 10, CR-10 mini, CR-10S, CR-20, CR-20 Pro, Ender-3 S1 , Ender-2 a také DISWAY-01.

Snadné použití

Sada obsahuje ovládací panel. Je na něm pouze jedno tlačítko , které slouží k ovládání procesu řezání nebo gravírování. S ním můžete začít, pozastavit a ukončit svou práci a zapnout náhled. Tlačítko má podsvícení, které informuje o stavu zařízení.

Rychlá kalibrace

Páčka umístěná na boku krytu hlavy pomáhá zaostřit laserový bod. Před zahájením procesu ostření posuňte páčku dolů. Po dokončení jej znovu zvedněte. Proces ostření nebude obtížný ani pro začátečníky a zaručí nejvyšší přesnost laseru.

Proces ostření usnadňuje páčka umístěná na hlavě.

Systém odsávání par.

Bezpečné pro uživatele

Hlavice je uzavřená, díky čemuž nebude laser ohrožovat oči. Zorník dokáže filtrovat 90 % UV světla, což umožňuje uživateli pracovat bez speciálních ochranných brýlí. Hlava má navíc ventilátor s omyvatelným bavlněným filtrem, účinně pohlcujícím kouř a prach vznikající při gravírování.

Práce offline

Ovládací panel má slot pro paměťové karty TF, stačí importovat soubor do zařízení a budete moci řezat a gravírovat kdekoli budete chtít, bez nutnosti připojení k počítači .

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Výkon laseru: 5W
Zdroj světla: polovodičový laser
Velikost laserové skvrny: 0,1 x 0,1 mm
Vlnová délka laseru: 455nm (+/- 5nm)
Rozlišení gravírování: 254 dpi
Tloušťka řezu: od 0 mm do 5 mm (v závislosti na materiálu)
Software: LaserGRBL, LightBurn
Podporované soubory: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dfx
Pracovní napětí: 24V/3A
Pracovní teplota: od 0 °C do 35 °C
Hmotnost produktu: 1,1 kg
Kompatibilní materiály:
  • Gravírování : dřevo, bambus, guma, kůže, tkanina, akryl, lakovaný kov, plast, nerezová ocel
  • Řezání : papír, dřevo, bambus, látka, kůže, PVC, akryl, plast

Šířka balení 34.5 cm
Výška balení 25 cm
Hloubka balení 8 cm
Váha balení 1.4 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: