3D skener - 3DMakerpro Whale - standardní balení

Index: VDI-23366
Vysoce kvalitní průmyslový 3D skener, který zachytí i ty nejsložitější objekty s neuvěřitelnou přesností. Velryba byla vybavena duálním skenovacím systémem . Díky profesionalitě skeneru je ideální pro vysoce specializované úkoly . Standardní balení obsahuje skener, napájecí kabel, datový kabel a zásuvkové adaptéry.
3D skener - 3DMakerpro Whale - standardní balení
172 989,00 Kč
142 966,12 Kč bez DPH.
Čekací doba: 1-2 týdny
Pouze na vyžádání
30 dní na vrácení zboží
3DMakerpro Whale - balíčky:
Výrobce: 3DMakerpro

Popis produktu: 3D skener - 3DMakerpro Whale - standardní balení

Vysoce kvalitní průmyslový 3D skener , který zachytí i ty nejsložitější objekty s neuvěřitelnou přesností. Whale je vybavena dvojitým skenovacím systémem , díky kterému jsou při snímání velkého prvku samostatně snímány složité detaily objektu a celé jeho struktury. Díky profesionalitě skeneru je ideální pro vysoce specializované úkoly – od záznamu specifik místa činu nebo archeologické památky až po skenování pro lékařskou analýzu. Standardní balení obsahuje skener, napájecí kabel, datový kabel a zásuvkové adaptéry.

Obsah sady.

Velryba je vybavena duálním skenovacím systémem.

Duální skenovací systém

Velryba je vybavena dvěma jádry, která samostatně snímají prvky objektu. Makro jádro je zodpovědné za zachycení velkých konstrukčních částí, zatímco mikro jádro snímá jemné detaily objektu. Systém duálního skenování zajišťuje zachycení i velmi velkých předmětů ve vysokém rozlišení až 0,2 mm.

Profesionální použití

Skener byl vytvořen pro přesné zachycení malých i velmi velkých objektů. Zařízení rychle a snadno naskenuje i ty nejsložitější tvary a povrchy, které následně generuje přesné modely s přesností 0,05 mm. Díky tomu může být Whale použit pro specializované úkoly . Umožňuje vytvářet přesné rekonstrukce nebo návrhy průmyslových dílů, zachytit barvy a tvary všech druhů důkazních značek nebo sbírat data a pomáhat při personalizovaných analýzách v oblasti zdravotnictví.

NIR světelný zdroj umožňuje bezpečné skenování obličeje.

Velryba může být použita k analýze místa činu.

Práce v různorodém prostředí

Velryba má vysokou schopnost přizpůsobit se prostředí a dokáže pracovat i v těch nejtěžších světelných podmínkách. Světelný zdroj NIR umožňuje skeneru snadno zachytit objekt na přímém slunci, stejně jako když je objekt tmavý nebo v neosvětlené místnosti.

Poháněno umělou inteligencí

Skener Whale využívá inteligentní řešení, která výrazně zlepšují kvalitu vytvořených modelů. Díky technologii vizuálního sledování v reálném čase skenování je stejně snadné jako nahrávání videa . Toto řešení umožňuje snímání bez tagů na objektu. Skener podporuje algoritmy, které zaručují automatické zarovnání a zpřesnění výsledných modelů, redukci šumu a mapování textur.

Velryba umožňuje přesně reprodukovat naskenovaný objekt.

Ergonomický design umožňuje pohodlnou práci s přístrojem po mnoho hodin.

Pohodlné použití

Konstrukce skeneru byla navržena tak, aby mnohohodinová práce s ním nezpůsobovala nepohodlí . Velryba umožňuje skenovat ve 3 režimech v závislosti na potřebách projektu. Proces skenování může být ruční, rotační nebo manuální s otočným stolem. Stůl a stativ potřebné pro rotační skenování jsou součástí prémiového balení a luxusního balení .

TECHNICKÁ SPECIFIKACE 3D SKENERU WHALE 3DMAKERPRO
Přesnost jednoho skenování:
  • makro jádro: 0,1 mm
  • mikro jádro: 0,05 mm
Rozlišení:
  • makro jádro: 0,5 mm
  • mikro jádro: 0,2 mm
Pracovní vzdálenost:
  • makro jádro: až 300 mm
  • mikro jádro: až 650 mm
Rozsah jednoho skenování:
  • makro jádro: 530 x 370 mm
  • mikro jádro: 200 x 100 mm
Rychlost skenování: až 10 snímků za sekundu
Zdroj světla: NIR/LED
Venkovní skenování: Ano
Komunikační rozhraní: USB 2.0
Kompatibilní OS: Windows 10 (64bitový), Mac OS 12
Výstupní formát: .asc, .obj, .stl, .ply
Rozměry: 230 x 148 x 188 mm
Hmotnost: 1500 g


Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: