Univerzální dálkový ovladač BroadLink / BestCon RM4C PRO

Index: INN-19132 EAN: 6924826704918
Univerzální dálkový ovladač BroadLink RM4C Pro umožňuje dálkové ovládání mnoha zařízení, která podporují ovládání infračerveným zářením. Zařízení lze také spárovat s inteligentními asistenty Google a Alexa. Dálkové ovládání je velmi snadné, jeho provozní dosah je 360 ° . Zařízení podporuje ruční učení IR kódů. Všechny kódy IR jsou uloženy na externím serveru, takže ke každému z nich máme vždy volný přístup. Dálkovým ovládáním lze prakticky ovládat jakékoli infračervené zařízení. Produkt si pamatuje až 50 000 IR kódů.
Univerzální dálkový ovladač BroadLink / BestCon RM4C PRO
727,00 Kč
600,83 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Broadlink

Popis produktu: Dálkové ovládání Universal BroadLink / BestCon RM4C PRO

Univerzální dálkový ovladač BroadLink RM4C Pro může na dálku ovládat více zařízení, která mohou ovládat pomocí infračerveného záření. Zařízení lze také spárovat s inteligentními asistenty Google a Alexa. Dálkové ovládání je velmi snadné, jeho provozní dosah je 360 ° . Zařízení podporuje ruční učení IR kódů. Všechny kódy IR jsou uloženy na externím serveru, takže ke každému z nich máme vždy volný přístup. Dálkovým ovládáním lze prakticky ovládat jakékoli infračervené zařízení. Produkt si dokáže zapamatovat až 50 000 IR kódů, což dává téměř neomezené možnosti. Dálkový ovladač může ovládat televizory, audiozařízení, klimatizace a ventilátory a funguje se zařízeními od nejpopulárnějších výrobců elektroniky, jako jsou Sony, Samsung, Panasonic a Philips.

Na zadní straně zařízení je tlačítko pro restart a microUSB konektor pro napájení zařízení.

Na zadní straně zařízení je tlačítko pro restart a microUSB konektor pro napájení zařízení.

Sada obsahuje vhodný napájecí kabel.

Sada obsahuje vhodný napájecí kabel.

Plná kontrola nad zařízeními

K ovládání dálkového ovládání se používá aplikace BroadLink. Umožňuje vám dálkově zapínat a vypínat zařízení a také nastavit časovače a pracovní plány. Dále je možné vytvořit speciální scénáře, které obsahují podmínku spuštění zařízení v dané situaci. Ovládání z aplikační úrovně není všechno, po spárování dálkového ovladače se systémy Google Assistant nebo Amazon Alexa lze všechna zařízení ovládat pomocí hlasových příkazů vyslovených inteligentním asistentům. Díky technologii FastCon je spojení mezi dálkovým ovládáním a infračerveným zařízením rychlé a stabilní. Proces párování zařízení je velmi jednoduchý a neměl by být problémem pro žádného uživatele smartphonu.

Technické specifikace

  • Komunikace: Wi-Fi 802.11 b / g / n (2,4 GHz)
  • Vstupní napětí: 5V DC
  • Infračervený dosah: až 8 m
  • Infračervená frekvence: 38K
  • Rozměry: 85 x 50 x 65 mm
  • Hmotnost: 95 g
Univerzální dálkový ovladač BroadLink / BestCon RM4C PRO.

Univerzální dálkový ovladač BroadLink / BestCon RM4C PRO.

Šířka balení 6.5 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Váha balení 0.102 kg

Grzegorz Wyszyński

10/04/23

Otázka: Podporuje toto zařízení také rádiovou komunikaci 433MHz?
Odpovědět: Rádiová komunikace bohužel není podporována.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: