• EOL

Atnel AIR2 - základní deska pro modul ATNEL-WIFI232-T

Index: ATN-12426

Základní deska pro modul Atnel WiFi232-T. Má schopnost připojit modul WiFi. Funguje s napětím 3,3 V a 5 V.

Atnel AIR2 - základní deska pro modul ATNEL-WIFI232-T
276,00 Kč
228,10 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Atnel

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii .

Popis

Základní deska pro modul Atnel WiFi232-T . Má schopnost připojit modul WiFi. Pracuje s napětím 3,3 V a 5 V. Zabudované vodiče usnadňují použití modulu.

Modul ATNEL AIR 2 má všechny potřebné komponenty SMD. Tento modul lze instalovat vodorovně nebo svisle. Tuto desku lze považovat za mini vyhodnocovací soupravu pro testování s několika různými rádiovými moduly. ATNEL AIR oduł vám umožňuje provozovat rádiové moduly na palubě, v různých systémech s mikrokontroléry napájenými napětím +5 V a +3,3 V. VÝCHOZÍ je modul konfigurován propojkou SMD J2 pro práci s napájením +5 V (což znamená, že modul dodáváme napětí + 5 V, což zajišťuje převod napětí na vedeních RX a TX na modul WiFi) .

Současně je pro každý rozsah napětí připravena konverze napětí na vedeních RX a TX. Pokud je nutné připojit modul k mikrokontroléru napájenému napětím +3,3 V, odpájejte propojku SMD J2 a poté připájejte propojku SMD J1 . Alternativně můžete na místo označené CN1 připájet tři goldpiny a pomocí takzvaného jumperu zvolit napájecí napětí a provoz. Měli byste si jen pamatovat, že zlaté kolíky zásuvky CN1 mají 2 mm rastr.

Hlavní výhodou tohoto rozhraní je jeho jednoduchost a zároveň bezpečnost při náhodném připojení modulu k zásuvce v opačném směru. Použití jednoduchého klíče (chybí jeden kolík) a také dobře promyšlené umístění vedení TX a RX ve vztahu k elektrickým vedením VCC a GND znamená, že modul nebude poškozen.

Šířka balení 5 cm
Výška balení 0.8 cm
Hloubka balení 4 cm
Váha balení 0.003 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: