• EOL

Sonoff RF Bridge - RF 433MHz / WiFi

Index: ALT-16451 EAN: 6920075779158

Sonoff RF Bridge vám umožňuje ovládat zařízení, která komunikují pomocí rádia na 433 MHz přes WiFi pomocí aplikace eWeLink. Umožňuje zpracovat 4 bloky po 4 kanálech, maximálně 16 kanálů.

Sonoff RF Bridge - RF 433MHz / WiFi
352,00 Kč
290,91 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Sonoff

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii.

Popis produktu: Sonoff RF Bridge - RF 433MHz / WiFi

Sonoff RF Bridge vám umožňuje ovládat zařízení, která komunikují pomocí rádia na 433 MHz přes WiFi pomocí aplikace eWeLink. Umožňuje zpracovat 4 bloky po 4 kanálech, maximálně 16 kanálů . Díky můstku můžete ovládat poplašná zařízení, spínače světla a další zařízení pomocí standardu rádiové komunikace na frekvenci 433 MHz z telefonu nebo tabletu.

Sonoff RF most

Sonoff RF most.

Ovládání pomocí hlasových příkazů

Ovládání pomocí hlasových příkazů.

Sonoff RF Bridge Control

Po přidání zařízení do aplikace eWeLink pro zařízení Android a iOS můžete spárovat zařízení RF 433 MHz s Sonoff RF Bridge a přidat až 4 dálková ovládání. Aplikace eWeLink byla umístěna do cloudu AWS , takže můžete zařízení ovládat odkudkoli na světě. Scény a plány lze také přizpůsobit v aplikaci. Zařízení také pracuje s hlasovými asistenty, jako jsou Google Home a Amazon Alexa , takže jej lze ovládat hlasovými příkazy.

Princip fungování a instalace mostu Sonoff

Zařízení odesílá signály přijaté ze zařízení 433 MHz a odesílá je do cloudu. Sonoff RF Bridge se instaluje velmi snadno, stačí několik kliknutí a je připraven k použití.

Most mezi dvěma standardy bezdrátové komunikace

Zařízení pracuje na podobném principu jako klasický WiFi most, s tím rozdílem, že podporuje nejen standard WiFi 802.11 b / g / n, ale také spojení s nosnou frekvencí 433,92 MHz.

Sonoff RF Bridge - RF 433MHz / WiFi vám umožňuje připojit zařízení, která pracují v pásmu 433 MHz, k místní bezdrátové síti, což vám umožňuje ovládat je nejen klasickým dálkovým ovládáním ISM, ale také ... z vyhrazeného eWeLink mobilní aplikace.

Princip činnosti

Instalace Sonoff Bridge

Princip činnosti a instalace zařízení Sonoff RF Bridge.

Specifikace Sonoff RF Bridge

  • Napájecí napětí: 5 V - USB
  • Komunikace: WiFi 802.11 b / g / n, 433,92 MHz
  • Šifrovací modul: WPA-PSK / WPA2-PSK
  • Rozměry: 62 x 62 x 20 mm

Sonoff RF Bridge parametry

Sonoff RF Bridge je napájen přes USB s 5V DC. Podporuje šifrování pomocí algoritmů WPA-PSK a WPA2-PSK. Rozměry pouzdra jsou 62 x 62 x 20 mm. Zařízení umožňuje přidat až 4 433 MHz ovladače a podporuje až 16 kanálů v celkem 4 blocích.

Aplikace eWeLink využívá cloud Amazon Web Services (AWS) a kromě systému Amazon Alexa podporuje zařízení také hlasového asistenta Google Home. Je možné přizpůsobit scény a plány přizpůsobené individuálním potřebám uživatele.

Inteligentní budova Centrální
Šířka balení 6.4 cm
Výška balení 6.4 cm
Hloubka balení 2.3 cm
Váha balení 0.046 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: