• EOL

Robot Line Follower m3pi - mbed - Pololu 2151

Index: PLL-00501 EAN: 5904422329495

Line-tracking vzdělávací robot Pololu 3pi. Vynikající vzdělávací platforma s možností použití mikrokontroléru NXP LPC s jádrem Cortex - mbed.

Robot Line Follower m3pi - mbed - Pololu 2151
4 141,00 Kč
3 422,31 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Pololu

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii.

Popis robota Line Follower Pololu m3pi - mbed

Pololu m3pi je rozšířená verze robota 3pi. Je vybaven motory HP 30: 1 , koly Pololu , displejem 8x2 LDC a konektory nezbytnými pro programování. Návrh je řízen mikrokontrolérem z rodiny AVR Atmega328 (taktovací frekvence: 20 MHz, 32 KB Flash paměti, 2 KB RAM, 1 kB EEPROM), kompatibilní s platformou Arduino. Pro detekci vedení se používá 5 čidel QTR připojených k analogově-digitálnímu převodníku zabudovanému do mikrokontroléru. Kromě výše zmíněné Atmega má robot schopnost propojit modul NXP mbed s mikrokontrolérem LPC1768 (jádro Cortex M3) nebo LPC11U24 (Cortex M0). Robot je napájen čtyřmi bateriemi AAA - prsty.

Pro koho je robot Line Follower m3pi?

Tento robot je ideální pro začátečníky, kteří se chtějí naučit programovat a zároveň ušetřit starosti s elektronikou a mechanikou. Díky m3pi se uživatel může seznámit s možnostmi, které nabízejí mikrokontroléry Atmega. Prozkoumejte tajemství programování v jazyce C, a to jak pro 8bitové AVR, tak pro nejnovější 32bitové mikrokontroléry s jádry. Společnost ARM - Cortex. Seznamte se s periferiemi a možnostmi, které nabízejí moderní integrované obvody. Naučte se ovládat stejnosměrné motory.

Rozkład elementów na robocie. Distribuce prvků na robotu.

Co je projekt mbed?

Projekt zaměřený na poskytnutí uživatelům nástrojů pro programování 32bitových mikrokontrolérů LPC. Mbed zahrnuje:

 • Deska s mikrokontrolérem s jádrem Cortex M0 nebo M3. Vyvedl piny (goldpin), několik LED a resetovací tlačítko. Důležitým prvkem je vestavěný debbugger. K připojení k počítači potřebujete pouze kabel USB.
 • Vývojové prostředí. Je zcela zdarma a je k dispozici online. Při připojování modulu počítač detekuje velkokapacitní paměť (jako flash disk) pomocí ikony - odkazu na web o prostředí. Stačí kliknout, poté se zaregistrovat na webových stránkách projektu a můžete používat prostředí.
 • Knihovny. Výrobce poskytuje širokou sadu knihoven jak pro periferní zařízení samotného mikrokontroléru (např. USART, I2C, CAN, Timer), tak pro mnoho populárních senzorů (např. Akcelerometr LSM303DLH a gyroskop).

Bezdrátová komunikace s robotem Line Follower Pololu m3pi

Dalším rozšířením je možnost připojení programovatelného modulu bezdrátové komunikace k rozhraní Wixel USB.

Specifikace robota Line Follower Pololu m3pi

 • Mikrokontroléry:
  • ATmega168 / 328P
  • Možnost připojení modulu mbed: LPC1768 (Cortex M3)
 • Motory: Pololu HP 30: 1
 • Řidič motoru: TB6612FNG
 • Napájení 4 x AAA baterie (malíčky)
 • Napájecí napětí 3,2 V - 7,2 V
Bezprzewodowa komunikacja z interfejsem USB Wixel. Bezdrátová komunikace s rozhraním Wixel USB.

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: