• EOL

Pouzdro pro Raspberry Pi 4B - Pouzdro Cooler Master Pi 40

Index: IMP-18685 EAN: 4719512108963
Hliníkové pouzdro pro Raspberry Pi 4B vytvořené společností Cooler Master. Pouzdro, navzdory své uzavřené struktuře, umožňuje přístup ke všem konektorům minipočítače a k výstupu pásky z kamery. Adaptér umístěný uvnitř krytu navíc vyvede konektory GPIO tak, aby byly k dispozici na jedné z bočních stěn. Všechny konektory Raspberry jsou zabezpečeny dalším krytem TPU. Kovová konstrukce funguje také jako chladič, který účinně odvádí teplo z procesoru. V případě tohoto produktu je role stojanu Raspberry vyrobena z plastové desky s příslušnými montážními otvory. Umožňují stabilní připevnění minipočítače k pouzdru a montážní konzoly podle VESA 75/100 .
Pouzdro pro Raspberry Pi 4B - Pouzdro Cooler Master Pi 40
720,00 Kč
595,04 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Cooler Master

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii.

Popis produktu: Pouzdro pro Raspberry Pi 4B - Cooler Master Pi Case 40

Hliníkové pouzdro pro Raspberry Pi 4B vytvořené společností Cooler Master. Pouzdro, navzdory své uzavřené struktuře, umožňuje přístup ke všem konektorům minipočítače a k výstupu pásky z kamery. Adaptér umístěný uvnitř krytu navíc vyvede konektory GPIO tak, aby byly k dispozici na jedné z bočních stěn. Všechny konektory Raspberry jsou zabezpečeny dalším krytem TPU. Kovová konstrukce funguje také jako chladič, který účinně odvádí teplo z procesoru. V případě tohoto produktu je role stojanu Raspberry Pi vyrobena z plastové desky s příslušnými montážními otvory. Umožňují stabilní připevnění minipočítače k pouzdru a montážní konzoly podle VESA 75/100 . Kryt je navíc vybaven programovatelným tlačítkem, které ve výchozím nastavení funguje jako tlačítko napájení.

Hliníková konstrukce krytu dokonale odvádí teplo generované minipočítačem.

Hliníková konstrukce krytu dokonale odvádí teplo generované minipočítačem.

Aplikace Pi Tool.


Aplikace Pi Tool.

Aplikace Pi Tool

Další velkou výhodou případu je aplikace připravená společností Cooler Master, pomocí které můžeme průběžně sledovat parametry naší maliny, jako je teplota a frekvence procesoru, spotřeba RAM a zatížení systému. Hlavní funkcí softwaru jsou hotové profily, pomocí nichž můžeme dodatečně zvýšit výkon našeho minipočítače o 10%, 20% a 30% . Tato aplikace slouží také k programování tlačítka umístěného na krytu, které po příslušném nastavení může mimo jiné spusťte skript nebo konkrétní stránku v prohlížeči. Instalace aplikace Pi Tool je velmi jednoduchá - stačí spustit systémový terminál na Raspberry Pi a poté zadat následující příkazy:

 curl https://raw.githubusercontent.com/CoolerMasterTechnology/pi-tool/master/install.sh -o pi-tool-install.sh
chmod + x pi-tool-install.sh
./pi-tool-install.sh 

Technické specifikace

  • Materiál: hliník, plast, TPU
  • Dostupné konektory: přístup ke všem konektorům Raspberry
  • Šedá barva
  • Rozměry: 96 x 68,2 x 28,58 mm
Obsah soupravy.

Obsah soupravy.

Pouzdro - modul Pi 4B
Bydlení - VESA Ano
Bydlení - prostor pro kameru Ano
Bydlení - přístup k GPIO Ano
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 10.5 cm
Váha balení 0.187 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: