• EOL

USB 3.0 - SATA HDD / SDD modul - pro Odroid

Index: ODR-06333

Modul, který umožňuje připojení 2,5 "pevného disku SATA HDD / SDD přes sběrnici SATA pomocí USB portu minipočítače Odroid.

USB 3.0 - SATA HDD / SDD modul - pro Odroid
293,00 Kč
242,15 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Odroid

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii .

Popis

Modul, který umožňuje připojení 2,5 "pevného disku SATA HDD / SDD přes sběrnici SATA pomocí USB portu minipočítače Odroid . Kabel USB není součástí dodávky.

Specifikace

Předmětem prodeje je USB - SATA modul, minipočítače Odroid a kabel microUSB 3.0 B lze zakoupit samostatně.

Adaptér SATA ↔ USB 3.0 pro minipočítače Odroid

Miniaturní modul, který umožňuje připojení 2,5 ”pevného disku SATA (HDD nebo SSD) k minipočítači Odroid. Na straně počítače SBC se pro komunikaci používá rozhraní USB 3.0, které zajišťuje dokonalou přenosovou rychlost i pro ty nejnáročnější aplikace.

Modul USB 3.0 - SATA HDD / SDD - pro Odroid je ve formě desky s plošnými spoji 48 x 29 x 6 mm, vybavené dvěma montážními otvory. Na jedné z dlouhých stran desky plošných spojů je zásuvka SATA a na opačné straně - konektor USB 3.0 v plné velikosti.

Adaptér SATA-USB 3.0 - princip činnosti

Předložený adaptér je založen na integrovaném převaděči SATA USB. Funkční schéma systému naznačuje, že může pracovat s oběma moderními porty USB 3.0 a starší USB 2.0 High Speed porty - regulátor automaticky vybere správný typ rozhraní v závislosti na schopnostech master zařízení (hostitele, v tomto případě - Minipočítač Odroid).

Je však třeba připomenout, že k plnému využití možností, které nabízí vysokorychlostní port SATA a řadič Texas Instruments GL3321G2 použité v modulu, je nutné použít port USB 3.0 - jinak přenos dat bude mnohokrát pomalejší.

Šířka balení 0.001 cm
Výška balení 0.001 cm
Hloubka balení 0.001 cm
Váha balení 0.001 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: