Mayku Cast Sheets - 0,5mm transparentní list pro Formbox - 30ks.

Index: MAY-16032 EAN: 5060578580040

Částečně recyklovaný průhledný materiál. Plech o tloušťce 0,5 mm, bezpečný pro potraviny, používaný k vytváření opakovaně použitelných forem. Materiál pracuje se zařízením Mayku Formbox.

Mayku Cast Sheets - 0,5mm transparentní list pro Formbox - 30ks.
1 122,00 Kč
927,27 Kč bez DPH.
Čekací doba: 2-4 týdny
Dočasně nedostupné
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Mayku

Popis produktu: Mayku Cast Sheets - 0,5mm transparentní list pro Formbox

Částečně recyklovaný průhledný materiál. Plech o tloušťce 0,5 mm, bezpečný pro potraviny, používaný k vytváření opakovaně použitelných forem. Materiál pracuje se zařízením Mayku Formbox.

Mírně poddajný a nepřilnavý povrch Cast Sheet zajišťuje snadné vyjímání předloh a odlitků. List je plně recyklovatelný, částečně vyrobený z recyklovaného plastového odpadu.

Specifikace Cast Sheet

  • Tloušťka: 0,5 mm
  • Barva: bezbarvá
  • Flexibilní
  • Nepřilnavý
  • Vhodné pro styk s potravinami
  • Vyrobeno z recyklovaného odpadu

Prezentace zařízení Mayku Formbox.

Mayku Cast Sheets - przezroczysty arkusz 0,5mm dla Formbox - 30szt. Mayku Cast Sheets - 0,5 mm transparentní list pro Formbox - 30 ks.

Spotřební materiál pro termoformer Makyu

Prezentovaný produkt je vložka pro vakuové tvarování za tepla pomocí zařízení zvaného Makyu Formbox. Speciální chemické složení Mayku Cast Sheets - transparentní 0,5mm pláty - umožňuje, aby detaily z nich přišly do přímého kontaktu s potravinami, slouží například jako formy na čokoládové formy se zajímavými tvary.

Tenká tloušťka materiálu umožňuje snadné tvarování s použitím mírného podtlaku generovaného jakýmkoli vysavačem připojeným ke stroji na tvarování za tepla. Ekologický výrobní proces průhledných desek Makyu Cast Sheets využívá... recyklované materiály, což je další výhoda pro lidi, kteří se starají o přírodní prostředí.

Proces tvarování za tepla

Tepelné tvarování spočívá v zahřátí plátu materiálu na teplotu, která mu zajistí přiměřenou plasticitu a následném natažení přes předem připravený model (formu) za použití podtlaku, přeneseného pod plát díky perforovanému povrchu pracovního stolu. .

Tepelně tvarovací stroj Makyu Formbox je perfektním doplňkem do dílny 3D tiskárny, protože detaily tvořící samotný materiál lze připravit pomocí běžné 3D tiskárny. Naše nabídka zahrnuje jak tiskové stroje FDM / FFF a SLA, tak různé nástroje a příslušenství pro 3D tiskárny .

Šířka balení 24.3 cm
Výška balení 24.3 cm
Hloubka balení 2.1 cm
Váha balení 1.17 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: