• EOL

Snapmaker 3D Printer v2.0 3v1 model A250T - laserový modul, CNC, 3D tisk v pouzdře

Index: SNM-19368 EAN: 5904422369361
Snapmaker 2.0 A250T s ochrannou komorou. Konstrukce zařízení je celá z kovu. Montáž je velmi rychlá a snadná a celá konstrukce Snapmakeru je velmi stabilní. Pracovní plocha je 230 x 250 x 235 mm . Sada obsahuje moduly, které umožňují tisk filamentem o průměru 1,75 mm, laserové gravírování a CNC vyřezávání. Díky připojenému krytu je práce se Snapmakerem mnohem bezpečnější a pohodlnější.
Snapmaker 3D Printer v2.0 3v1 model A250T - laserový modul, CNC, 3D tisk v pouzdře
53 262,00 Kč
44 018,18 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Snapmaker 2.0 v pouzdře - verze:
Výrobce: Snapmaker

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii.

Popis produktu: 3D tiskárna Snapmaker v2.0 3v1 model A250T - laserový modul, CNC, 3D tisk v pouzdře

Snapmaker 2.0 A250T s ochrannou komorou. Konstrukce zařízení je celá z kovu. Montáž je velmi rychlá a snadná a celá konstrukce Snapmakeru je velmi stabilní. Pracovní plocha je 230 x 250 x 235 mm . Sada obsahuje moduly, které umožňují tisk filamentem o průměru 1,75 mm, laserové gravírování a CNC vyřezávání. Díky připojenému krytu je práce se Snapmakerem mnohem bezpečnější a pohodlnější.

Modul 3D tisku v zařízení Snapmaker 2.0.

3D tisk – vlajková loď aplikace Snapmaker 2.0

Díky extrémně stabilní struktuře a použitým technologiím umožňuje Snapmaker 2.0 rychlý a přesný tisk . Zařízení je ideální pro začátečníky, už jen proto, že má velmi intuitivní software pro ovládání zařízení v režimu tiskárny. Své si zde najdou i pokročilejší, protože budou mít možnost personalizovat možnosti tisku . Díky vyhřívané pracovní plošině a přímému extrudéru můžeme pro tisk použít mnoho materiálů. Konečně jsou problémy s pružnými vlákny u konce !

Vylepšená verze Snapmaker 2.0 A250T

Verze A250T Snapmaker 2.0 přináší několik vylepšení oproti původnímu modelu. Umožňují rychlejší a tišší tisk . Změny zahrnují především nově navržené lineární moduly a funkční vylepšení 3D tisk. Součástí úprav byl i výkonový modul s inteligentní regulací otáček ventilátoru.

Nové ovladače krokových motorů a vylepšení lineárních modulů

Nové ovladače krokových motorů a vylepšení lineárních modulů

3D tiskárna Snapmaker 2.0 A250T využívá tiché ovladače krokového motoru TMC2209 . Účinně snižují hluk vznikající při provozu zařízení. U lineárních modulů výrobce upravil šroubové tyče os X a Y a zvýšil jejich rozteč z 8 mm na 20 mm . Tato úprava zvýšila rychlost a stabilitu A250T.

Vylepšený napájecí modul

Nový výkonový modul A250T využívá mnohem tišší ventilátor, jehož otáčky lze automaticky upravovat podle teploty v reálném čase. To vám umožní snížit hladinu hluku o cca 16 dBA , díky čemuž je používání zařízení ještě pohodlnější.

Vylepšený napájecí modul

Bydlení v ceně

Bydlení v ceně

Snapmaker 2.0 A250T se prodává s vyhrazeným krytem . Má následující funkční vlastnosti:

 • Snadno použitelné skládací akrylové dveře
 • Potaženo akrylovými panely, které chrání uživatele při používání laserového modulu
 • Vybaveno senzorem otevření dveří
 • Odsávací ventilátor
 • Led osvětlení

Vylepšená tisková hlava

Byla přepracována tisková hlava, vylepšen chladicí systém, zaveden systém rychlé výměny hot-endu a zvýšena kvalita prvků extrudéru, což výrazně ovlivňuje kvalitu a konzistenci tisku.

Vylepšený systém chlazení
Materiály poháněné SnapMakerem

Různé podporované materiály

Tiskárna podporuje různé typy materiálů jako PLA, ABS, PETG, TPU, PP, WoodFill a LayBrick. Můžete si vybrat tloušťku vrstvy od 0,05 do 0,3 mm.

Automatická nivelace

Tiskárna je vybavena senzorem přiblížení, díky kterému se stůl automaticky zkalibruje. Můžete přepnout do manuálního režimu a sami si zkalibrovat stůl.

Automatická nivelace
Snímač vlákna

Snímač vlákna

Přesný senzor průběžně hlídá stav filamentu a v případě jeho nepřítomnosti zastaví tisk bez poškození výtisku. Po dokončení materiálu je možné tisk obnovit.

Po výpadku napájení pokračujte v práci

SnapMaker 2.0 umožňuje rychle probudit zařízení po výpadku napájení. Jednoduše stiskněte tlačítko "pokračovat" na dotykové obrazovce.

Obnovit po výpadku napájení
Uzavřená konstrukce

Bydlení v ceně

Použití pouzdra umožňuje udržovat konstantní teplotu během tisku, což značně usnadňuje práci s filamenty jako je ABS bez rizika deformace výtisku.

Vysoká kvalita nejen na papíře

Díky stabilní kombinaci oceli, hliníku a perfektně slícovaných dílů je opakovatelnost stroje až 0,005 mm , což je velmi dobrý výsledek. Snapmaker 2.0 vám dokáže, že vyrobit krátkou sérii zařízení je triviální a ovládání s ním je čiré potěšení.


Příklady prvků vyrobených na zařízení.

Laserový modul v provozu.

Gravírování a řezání laserem

Laserový modul umožňuje extrémně efektivní řezání a gravírování . Začněte vytvářet zajímavé ozdoby ze dřeva, kůže, látky a akrylu . Díky 1,6W laseru můžete řezat vybrané materiály a vnést do svých projektů více profesionality. Laserový modul je navíc vybaven kamerou , takže si můžete dovolit dokonalé přizpůsobení pracovní plochy právě opracovávanému objektu.

Laserový modul SnapMaker 2.0

Modul 1600 mW umožňuje gravírovat a řezat materiály, jako je dřevo, kůže nebo plast.

Gravírování a řezání laserem
Vestavěná kamera

Vestavěná kamera

Laserový modul má vestavěnou kameru, která umožňuje používat funkce Auto Focus a Camera Capture, díky čemuž je nastavení laserového paprsku mnohem jednodušší a usnadňuje získání optimálních výsledků gravírování.

Automatické nastavení ostření

Výsledky rytí jsou prezentovány bez nutnosti opakovaného testování ohniska. Optimální parametry se volí automaticky.

Automatické ostření
SnapMaker Luban

Snímání obrazu z fotoaparátu

Kamera automaticky vyfotografuje materiál umístěný na pracovním stole a odešle snímek do programu SnapMaker Luban, kde můžete aplikovat a upravovat vzory, což poskytuje detailní náhled na výsledný efekt.

Akrylové pouzdro

Pouzdro je vyrobeno z materiálu, který chrání zrak před škodlivými účinky laseru. Navíc sada obsahuje ochranné brýle OD6.

Pouzdro na zařízení
Fanoušek

Vestavěný ventilátor

Vestavěný ventilátor odsává výpary vznikající při procesu laserového gravírování.

software 3v1

Překvapují vás možnosti zařízení Snapmaker 2.0? Pokud ano, musíte vědět, že software pro ovládání celého zařízení umožňuje ovládat i všechny funkce Snapmaker 2.0 ! Již nemusíte hledat samostatný software pro 3D tiskárnu , laserový plotr a CNC frézku , vše je na jednom místě.

Prezentace softwaru pro ovládání zařízení.

CNC modul v provozu.

CNC obrábění je jen další výhodou Snapmaker 2.0

CNC modul umožňuje přesné zpracování materiálů jako je dřevo, akryl, karbonové desky nebo dokonce PCB laminát. Začněte vytvářet své vlastní desky plošných spojů sami a umístěte zařízení do pouzder vyfrézovaných ze dřeva, místo hledání překážek hledejte příležitosti, je jich mnoho! Aby byla práce s CNC bezpečná, sada obsahuje dřevěný stůl a sadu háčků, které zabraňují pohybu materiálu.

CNC vyřezávání

Nový CNC modul využívá kleštiny ER11 pro lepší soustřednost, která se promítá do přesnějších a konzistentnějších výsledků. Pouzdra lze vyměnit za jiné velikosti. Modul je kompatibilní s vrtáky o průměru od 0,5 do 6,35 mm.

CNC vyřezávání
CNC modul

Rychlost CNC modulu

Vřeteno může podle potřeby pracovat v rozsahu otáček od 6 000 do 12 000 otáček za minutu.

CNC pracovní plošina

Carvingová plošina z MDF desky zajišťuje stabilitu a přesnost při práci.

Pracovní plošina
Redukce hluku

Snížení hluku během provozu

Uzavřený kryt umožňuje snížit hluk vznikající během provozu až o 10 dBA.

Modulární design Snapmaker 2.0

Představte si, že jedna konstrukce může v dílně nahradit několik nástrojů. Toto je zařízení Snapmaker 2.0! Díky modulární struktuře umožňuje plné přizpůsobení funkčnosti vašim potřebám. Nezabýváme se zde řadou strojů, Snapmaker 2.0 je výkonný nástroj pro lidi tak kreativní, jako jste vy.

Zařízení je vyrobeno z modulů, které usnadňují jeho rozšíření.

Proces montáže je velmi krátký.

Extrémně snadno sestavitelné zařízení!

Snapmaker 2.0 maximálně zjednodušuje proces montáže zařízení, motory byly zabudovány do profilů a desky pro připojení komponent jsou trvale připevněny k lineárním systémům, toto řešení poskytuje velké pohodlí a bezpečnost. Na rozdíl od amatérských protějšků, které musíme montovat hodiny, trvá sestavení Snapmakeru 2.0 jen chvilku.

Wi-Fi připojení a dotykový displej

Pro maximální pohodlí při konfiguraci Snapmaker 2.0 byla zavedena komunikace přes Wi-Fi. Kromě přenosu souborů do zařízení je můžete také jednoduše aktualizovat, můžete si také prohlédnout postup prací na zařízeních v lokální síti. Dotyková obrazovka je vybavena systémem Android a pokročilým procesorem, díky čemuž je ovládání vašich nástrojů snazší než kdykoli předtím!

Velký dotykový displej usnadňuje práci se zařízením.


Velký dotykový displej usnadňuje práci se zařízením.

SnapMaker 2.0

Četné možnosti při používání zařízení

Zařízení je vybaveno softwarovými a hardwarovými postupy, které jistě usnadní jeho používání. Automatické vyrovnávání vyhřívané podložky eliminuje problém ruční kalibrace platformy po několika výtiscích. Obnovení práce po výpadku napětí je mimořádně pohodlné, nemusíme se bát, že při náhodném odpojení zařízení od napájení přijdeme o práci. Vylepšené chlazení tisku nám oproti předchozí verzi umožňuje vytvářet prvky, které budou částečně ve vzduchu bez podpěr. Díky flexibilní lepicí podložce se výtisk přilepí na stůl bez dalších příprav. Na odlepování výtisku z platformy nemusíme používat nástroje, stačí jej ohnout a výtisk sám odpadne.

Kamera zabudovaná v laserovém modulu pomáhá určit oblast, kde laser pracuje, už žádné nastavování středu na prvek s neobvyklým tvarem. Lineární moduly byly plně uzavřeny, díky čemuž se vyvarujeme možnosti zadření pohyblivých částí v důsledku vnikání třísek nebo prachu.

Bojíte se, že si s přístrojem nebudete vědět rady? Pak se mýlíte! Výrobce poskytuje návod, který krok za krokem vysvětluje, jak zařízení sestavit a jak jej nakonfigurovat pro konkrétní funkce, je to obrovská výhoda.

Bezpečnost při práci

Rám pouzdra je vyroben z hliníkové a akrylové slitiny s filtrem, který eliminuje škodlivé účinky laseru na zrak. Byl vyroben se záměrem zvýšit úroveň bezpečnosti při práci se zařízením. Je vybavena speciálním senzorem, který zajišťuje uzavření dvířek komory . Pokud je komora otevřena, okamžitě zastaví provoz zařízení. Komora je vybavena systémem podsvícení a přídavnou ventilací, díky které snadno odstraníte nepříjemné páry vznikající při provozu Snapmakeru. Komora je těsná, díky čemuž minimalizuje riziko poškození výtisku silným náporem vzduchu, smrštěním filamentu nebo zborcením výtisku. Velmi důležitým faktorem při práci s CNC modulem je také těsnost komory.

Pouzdro je vybaveno senzorem otevření dveří. Jeho úkolem je zastavit chod zařízení při otevření dveří komory.
Pouzdro je vybaveno senzorem otevření dveří. Jeho úkolem je zastavit chod zařízení při otevření dveří komory.

Specifikace zařízení Snapmaker 2.0

Základní informace
Barevný displej: dotyk 5"
Materiál rámu: hliníková slitina, ocel
Sdělení: USB disk, USB kabel, Wi-Fi
Napájecí napětí: 100 V až 240 V AC
Podporované systémy: Mac OS, Windows, Linux
Rozměry složeného zařízení: 700 (D) x 660 (Š) x 580 (V) mm
Pracovní plocha pro 3D tisk: 230 (D) x 250 (Š) x 235 (V) mm
Pracovní pole pro laser: 230 (D) x 250 (Š) mm
Pracovní obor pro CNC: 230 (D) x 250 (Š) x 180 (V) mm
3D tisk
Průměr trysky: 0,4 mm
Maximální teplota tiskové trysky: 275 °C
Maximální teplota stavební desky: 100 °C
Rozlišení vrstvy: od 50 do 300 mikronů
Podporované materiály: PLA, ABS, PETG, TPU, PP, WoodFill, LayBrick
Průměr vlákna: 1,75 mm
Podporované formáty souborů ve Snapmaker Luban: .stl, .obj
Laserové gravírování
Výkon laseru: 1600 mW
Bezpečnostní třída: 4
Podporované materiály: dřevo, kůže, plast, látka, papír, akryl
Podporované formáty souborů ve Snapmaker Luban: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf
CNC vyřezávání
Průměr sklíčidla: od 0,5 mm do 6,35 mm
Otáčky vřetena: od 6000 do 12000 otáček za minutu
Podporované materiály: dřevo, akryl, PCB, desky z uhlíkových vláken
Podporované formáty souborů ve Snapmaker Luban: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf, .step, .dwg

Sada obsahuje:

 • Lineární moduly
 • Laserový modul (1600 mW s vestavěnou kamerou)
 • Modul 3D tisku
 • CNC modul
 • Ovladač (založený na procesoru Cortex-M4)
 • 5" chytrá dotyková obrazovka (operační systém Android, založený na procesoru Quad Core A7 1,1 GHz)
 • Napájecí zdroj s napájecími kabely
 • Magnetický stůl pro 3D tisk s podložkou pro zvýšení přilnavosti
 • Hliníkový stůl pro práci s laserovým modulem
 • Dřevěný stůl pro práci s CNC modulem (modul je vybaven rukojetí ER-11)
 • Základna zařízení s protiskluzovými nožičkami
 • Základ pracovní plošiny
 • Upevnění pro lineární moduly
 • Montáž pro dotykovou obrazovku
 • Sada kabelů pro připojení modulů, pracovního stolu, linkových modulů a obrazovky
 • Převodníky pro dráty
 • Držák vlákna
 • Pendrive
 • Přílohy k materiálu při práci s CNC modulem
 • Sada nářadí (šroubovák s výměnnými bity, klíče, kleště, pinzeta, špachtle)
 • Sada šroubů
 • Vyrovnávací desky pro pracovní plošinu
 • Pokyny pro sestavení a používání zařízení
 • Dva páry ochranných brýlí (pro práci s CNC a laserem)
 • Dva řezačky
 • Filamentová cívka (1 kg PLA)
 • Sada zkušebních materiálů
 • Čisticí materiál
 • Pouzdro pro Snapmaker 2.0 A250T

Pokročilá pracovní stanice pro mnoho dílenských aplikací!

Práce v elektronické dílně zahrnují nejen pájení a měření multimetrem a osciloskopem, ale velmi často také obrábění. Když chceme osobně vytvořit návrh pláště nebo mechanických prvků nestandardních tvarů, můžeme celý proces udělat doma! Snapmaker 2.0 A250T - Pokročilá pracovní stanice pro mnoho dílenských aplikací je pro takové a podobné úkoly jako stvořená!

Všestranné využití 3D tiskárny Snapmaker 2.0 A250T

Snapmaker 2.0 A250 je větší bratr A150 a mladší bratr A250T. S tímto multifunkčním strojem můžeme vyrábět různé fyzické předměty pomocí pokročilých technik obrábění. Tímto způsobem můžeme pomocí modulu 3D tisku vytisknout nestandardní pouzdro pro design našeho elektronického zařízení, např. kapesní audio zesilovač třídy A. Modul gravírovacího laseru nám umožňuje vytvářet trvalé kresby na dřevěné a plastové povrchy.

3D - velikost tisku 230x250x235 mm
3D - typ výtisku FFF / FDM
3D - přesnost 0,1 mm
3D - množství extruderů 1
3D - průměr vlákna. 1,75 mm
Rychlost 3D tisku 10 mm / s až 100 mm / s
3D - tloušťka tisku 0,005 - 0,1 mm
3D - teplota trysky 280 ° C
3D - stolní teplota 100 ° C
Šířka balení 85 cm
Výška balení 36 cm
Hloubka balení 69 cm
Váha balení 39.5 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: